2733
2734
عنوان

وقتی درمورد اجنه بد میگن یا ازشون میترسن ناراحت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 71 پست
من با وجود این که تجربه داشتم ولی اینارو تایید یا تکذیب اصلا نمیتونم بکنم چون خودمم دینم اسلام نیست ...

خوشبختم اگه یهودی یا مسیحی هستین طبق کتاب خودتون ببینید چه کارهایی مفیده انجام بدید 

یه بار حامله که بودم از خواب بیدار شدم و نشستم، دیدم یک مرد با کت و شلوار روبه روم روی مبل نشسته بود. با کت و شلوار خاکستری.یه مرد قد بلند بود. بهش نگاه کردم ولی نترسیدم اصلا.با اینکه تنها بودم. اما باز هم شک دارم که آیا توی خواب دیدمش یا بیداری.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جن کافر کاری به ادم نداره ولی اگه بشر بره پیش جادوگر موکل داره یا اینکه طرفمون خودش جادوگر موکل دار ...

ساعت رند چیه عزیزم چرا باور میکنین این چیزارو؟ بنظر میرسه شما بیشتر دچار توهم شدین و با پر و بال دادن بهش دارین آرامشو از زندگیتون میگیرین با دستای خودتون

اجنه صرفا یه گونه از موجوداتن که بی دلیل هم سراغ کسی نمیرن،برده دعانویسا هم نیستن که به میل اون ها برن ملتو آزار بدن مگر اینکه منفعتی داشته باشه براشون و اون بحثش جداست

مطمئن باشین این وقایع هر روز و واسه همه اتفاق نمیفته که شما الان توهمشو برداشتی و داری خودتو اذیت میکنی

اجنه اصلااااا خودشونو تا مجبور نشن نشون نمیدن چه برسه به شکل انسان، اگه چیزایی که میبینین ادامه پیدا کرد لطفا به روانشناس یا روانپزشک مراجعه کنین امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیفته✨

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
خوشبختم اگه یهودی یا مسیحی هستین طبق کتاب خودتون ببینید چه کارهایی مفیده انجام بدید 

ممنونم گلم🌸

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2728
یه بار حامله که بودم از خواب بیدار شدم و نشستم، دیدم یک مرد با کت و شلوار روبه روم روی مبل نشسته بود ...

خیلی احتمالش کمه به صورت انسان ببینینشون ولی اگه دیدین و کاری به شما نداشتن ممکنه دلایل مختلف داشته باشه

ساعت رند چیه عزیزم چرا باور میکنین این چیزارو؟ بنظر میرسه شما بیشتر دچار توهم شدین و با پر و بال داد ...

از پارسال ساعت جفت میدیدم و اهمیت نمیدادم چند وقت بعد تو گوگل ساعت جفت دیدم نگاه کردم مثلا ساعت 

۱۲ : ۱۲ ، 

۲۱ : ۱۲ 

۱۵ : ۱۵ 

۵۱ : ۱۵ 

۵ : ۵ ( معنی این یکی میشه " یکی از معنی هاش : دشمنان شما مخفیانه در حال نقشه کشیدن برای شما هستند . 

و ... 

یکی از کاربرها هم مدام ساعت جفت میبینه ( مخصوصاً 

۵ : ۵ ) اونم دست زن عموش رو شده که مدام‌ واسش سحر میزنه ، یعنی زیاد میرفته پیش جادوگر تلآن خودش یاد گرفته " و لباس اون کا بر برو برداشته و هر وقت عشقش کشید جادوش میکنه ( کاربر دختر _ اردیبهشتی _ ۸۱ ) روزی که واسش طلسم میزنن اون روز ساعت های جفت میزنه " اون ساعت ، ساعت فرشتگانِ مربوط به اون ساعت هست که به طرف هشدار میدن که احتیاط کنه 

منم روزی که ساعت جفت میبینم ( مخصوصا ۵ : ۵ ) شبش یا فرداش یا نهایتپس فرداش احساسشون میکنم " لمس یا صدای نفس کشیدن کنارم میشنوم ۸۰درصد حس میکنممثل یک انرژی ، ۲۰درصد می بینمشون

خیلی احتمالش کمه به صورت انسان ببینینشون ولی اگه دیدین و کاری به شما نداشتن ممکنه دلایل مختلف داشته ...

سال ۹۹ ساعت ۲ شب تو اتاقم یه پسر خوشگل و نورانی دیدم که با نهایت محبت بهم نگاه مبکنه اول لپمو بوسید بعد ازم لب گرفت " منم لذت بردم " بعد احساس کردم یه چیزی رفت تو واژنم " مثل ماهی وول میخورد " تاپیک دومم هست در کاربر سایو جان " به محض اینکه عاشق میشم و ... " 

کاربری میگفت اگه خودت هم لذت بردی متاسفانه توهم نیست 

اردیبهشت ۱۴۰۰ رفتم پیش یه دعانویس قرآنی حرفه ای تاس انداخت گفت بستگی داری دشمن داری یه زن بختتو بسته ( یه زن بسته یعنی جادوگر یک زنه ) تا قبلش فکر میکردم بختم بازه خودم انتخاب نمیشم و اینا که دست زنداداشم شهریور ۱۴۰۰ دستش قطعی واسم رو شد از اون به بعد بود که در گوگل و نی نی سایت سوره ها و راهکارهای باطلی رو یاد گرفتم و بعد کاربر سایوجان و بعد کاربر گبی ( تعلیق شده ) بعد کاربر آلتادین رو زدم 😞☹ من فکر میکردم تنهاس ، چند ماه پیش لایو زنده در یوتیوپ دیدم ف . ا . ل قهوه ( الهام خانم‌ ) منم نیت کردم میگفت ۲ تا زن با مشورت هم رفتن پیش یک جادوگر زن و واست یه جادوی صُبّی یهودی گرفتن پیش یک جادوگر زن با یه پول خیلی کم " پول زیادی هم خرج نکردن " که بلطلش کردی با روشی که خودت بهش ایمان داری حالا یا قرآن بوده یا نمک تراپی یا شمع تراپی یا مدیتیشن ( من با قرآن باطل کردم بقره و جن و صافات و تکویر و الرحمن و دستور برگرداندن جادو به جادوگر و برگرداندن طلسم به خود شخص که در مورد سوره ی زلزله هست ) میگفت جادوهای دیگه ای هم داری که واست یه جادو میبینم یه راه رهایی که با همون روش میخوای باطلش کنی ( من با قرآن باطل کرده بودم قبلی ها رو ) اسم اون ۲ تا زن رو هم ۸ حرفه ( اسم زنداداشم و مادرش در میاد 😠، فبلا هم که دست زنداداشم قطعی رو شده بود 

2740
سال ۹۹ ساعت ۲ شب تو اتاقم یه پسر خوشگل و نورانی دیدم که با نهایت محبت بهم نگاه مبکنه اول لپمو بوسید ...

تجربه اینطوری نداشتم عزیزم و برام عجیب به نظر میاد امیدوارم مشکلاتت حل شه🤍

طی ارتباطی که من دارم کسی قصد اذیت و ازارمو نداره و رابطه ای هم صورت نمیگیره، سحر و دعا و جادویی هم برام نگرفته کسی

پس دلیلی نداشته که بخوام برم دنبال ابطال چیزی یا دور کردنش از خودم

وا به یه فیلم داری اکتفا میکنی از رو یه فیلم میخوای واقعیت رو بسنجی 😐😑 حکایت کانجورینگ و آنابل

کاری ندارم نمیخامم ثابت کنم ثابت شده هست فقط خواستم ببینی فیلمو

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی .
کاری ندارم نمیخامم ثابت کنم ثابت شده هست فقط خواستم ببینی فیلمو

بله دیدم  چیزی که در فیلمهای ژانر وحشت

مثل همین جنگیر،  کانجورینگ یا آنابل،  ورونیکا، از شر شیطان نجاتمان ده و غیره  نشون میدن فقط برای فروش بیشتر فیلمهاشونه همین وگرنه هیچکدوم واقعی نیستن

کی قراره ما آدما بفهمیم که از نظر دولت مردا ماها فقط چند تا عددیم...تعصبهارو بوجود آوردن تا ماها بدون فکر با هم دیگه درگیر بشیم،مرزهارو بوجود آوردن تا ما آدما رو دسته بندی کنن... اخبار دروغ به خورد ما دادن تاریخ رو تحریف کردن حقیقت رو عوض کردن تا به مقاصد خودشون برسن مهم این نیست که جنگ بین چه کشور هایی باشه مهم اینه که... آدمای بی گناه زیادی کشته میشن بچه ها خونشونو ، خانوادشونو ، و حتی جونشونو از دست میدن افرادی که در قدرتن عادت دارن همیشه آدمای معمولی رو قربانی اهداف خودشون میکنن سمت هیچ طرفی رو تو جنگ نگیر... مقابل جنگ وایسا. 
تجربه اینطوری نداشتم عزیزم و برام عجیب به نظر میاد امیدوارم مشکلاتت حل شه🤍 طی ارتباطی که من دارم ک ...

جالبه 

منم قبلا به شکل همسرم دیدم 

اذیتم می کرد ولی خداروشکر علتشو فهمیدم و برطرف شد

ولی الان یه مشکلی دارم خونمون با شرایط خوبی که داره فروش نمیره 

گفتن یه پری هست که نمیزاره 

من تو این قضیه مطمئن نیستم 

اگه شما واقعا ارتباط داری بپرس واقعا این صحت داره که اونا مانع فروش می شن؟ بعدش چیکار کنم این مشکل حل بشه؟