2733
2739
عنوان

وقتی درمورد اجنه بد میگن یا ازشون میترسن ناراحت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 71 پست
دقیقا😑حس کردم اززبون اونا داره تهدید میکنه

نه نه اصلا اینطور نیست تهدید نبود حرفم، ناراحت میشم وقتی شایعه میشنوم

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل انسان ها خوب و بد دارن ولی هیچکدوم بی دلیل سمتتون نمیان

اینو جدی میپرسم باهاشون درارتباط بودی؟؟دیدیشون؟

خدایا خودت بسازبرام ،برای نیتم اگه دلت خواست یه صلوات بفرست 
2742
فکر نمی کنم هیچ جای دنیا به اندازه ایران به جن اعتقاد داشته باشند و راجع بهش صحبت کنند...

هیچ چیزی بی دلیل اتفاق نمیفته، ایران چون باور دارن بیشتر میان سمتشون

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
نه نه اصلا اینطور نیست تهدید نبود حرفم، ناراحت میشم وقتی شایعه میشنوم

جالب بود برام حرفت،تاحالا نشنیده بودم کسی این حرفو بزنه

خدایا خودت بسازبرام ،برای نیتم اگه دلت خواست یه صلوات بفرست 
منم زمان بارداری حسشون می کردم آسیبی نداشتند ولی یک حس بد بهم دست میداد، پیش خودم فکر می کردم توهم ب ...

طبیعتا حس حضور چیزی که نمیتونی ببینیش ممکنه بد باشه ولی قرار نیست اسیبی بزنن

هرچی میدونیو رو کن و اگر کاری میتونی برای کسی انجام بدی بگو 

منظورتون چیه؟ سوالی دارین بپرسین

2738
چرا بده جنگیر رو ببین ۶ تا قسمت 

نیازی به فیلم و سریال نیست برای اثباتش، تجربشو داشتم

جن کافر هم خوب و بد داره

همونطور که انسان نامسلمون هم خوب و بد داره

طبیعتا حس حضور چیزی که نمیتونی ببینیش ممکنه بد باشه ولی قرار نیست اسیبی بزنن

به نظرت جن می‌تونه وارد بدن کسی بشه و باعث تغییر رفتارش بشه ؟ اگر آره چه کاری باید کرد تا خارج بشه یا دست از سر کسی برداره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
نه جنا من که نه 😂منظورم اینه کاش می‌دیدم یکیرو شاید کارای ماورایی کنه برام😂😩

چیزی بینتون نباشه کاری ام براتون نمیکنه

برده نیستن موجودات آزادی هستن

چه بسا که انسان هارو هم ممکنه به بردگی بگیرن اگر ازار ببینن از سمتشون

زیبا هم دارن بله

اینو جدی میپرسم باهاشون درارتباط بودی؟؟دیدیشون؟

بله تجربه کردم 

درمورد دیدنشون توقع اینو نداشته باشین که یه جسم مادی مثل انسان ببینین تو واقعیت به صورت حاله میبینین تو خواب ممکنه کامل ببینین

جالب بود برام حرفت،تاحالا نشنیده بودم کسی این حرفو بزنه

چون اکثرا تجربه نکردن و صرفا برای ترسوندن بقیه نفرت پراکنی میکنن علیهشون و سعی میکنن ترسناک جلوه بدن

2706