2737
2734

سلام عزیزا

خداروشکر خیلی دوستم داره مادرش برای منو خانواده ام کادو قبلا فرستاده بود

بهم گفته برو مادرم ببینتت با مادرم می‌خوام برم

استرس دارم چطور برخورد و رفتاری داشته باشم؟

خیلی مذهبی هستن

بخدا آنقدر التماس خدا میکنم دعا میکنم چله گرفتیم تا بهش برسیم نگام کنه باهام حرف بزنه قربون خدا برم صدامو شنید گریه هامو دید

از یه طرف هم یک هفته نه پیام میده نه زنگ نمیزنه قبلش هم کلا خبری ازش نبود آنقدر که مغروره

بهش گفتم برم و مادرتون بپسنده چی؟ گفت مادرم خیلی رکه اگه خوشش بیاد بهم میگه خوشم اومده بفکرش باش اگر هم نیاد میگه نه دیگه خیلی مامانم رکه

استرس دارم دعا کنید برام استرسم به خوشی و شادی به امیدخدا تبدیل بشه

خدایا یعنی میشه صبح مادرش عاشقم بشه از من خوشش بیاد و برخورد خوبی باهاشون داشته باشه🥲

از خدا میخوام تو همین عید و ماه رمضون خواستگاریم باشه و الهی همههههههههههه به عشق هاشون برسن خوشبخت باشن و شاد و سلامت

توروخدا از ته دل و قلبتون برام دعا کنید الله پشت و پناهتون باشه

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اومدیم و خوشش نیومد یعنی پسری که عاشقشی بخاطر مامانش بی خیالت میشه؟؟

نمیدونم سوال خودمم هست

2728
مادرش باید بیاد خونتون و احترام بذاره نه که شما بری یعنی چی این کارا😐😐

خب تاحالا منو ندیده

منم نمیدونم حرفی به مادرش زده یا نه

گفته برو مادرم تورو ببینه همین

حتما نظرش برای ازدواج باهام مثبته که گفته مامانم تورو ببینه مغزم هنگ کرده یک هفتهههههه  ازش بی خبرم

شما باید این سوال از عشقتون میپرسیدین

عزیز ۳۰ سالشه منم ۲۰ سالمه خیلی اهل حرف نیست منم تجربه ای ندارم همش سکوتم 

منم مادر و پدر عشقم اومدن محل کارم اونم از دور بدون اینکه من بدونم منو دیدن ولی بدون هیچ شناختی به عشقم گفتن نه این دختر واست اوکی نیس و خیلیم رک بهش گفتن از فکرش بیا بیرون و بی خیالشو ولی عشقم کوتاه نیومد شش ماه منتظر موندیم وقتی که کلا ناامید شدن که پسرشون پا پس نمیکشه اومدن خواستگاری....با اینکه عروسشون شدم بازم از من خوششون نمیاد ولی خب شوهرم پشتم و سعی میکنم کمتر باهاشون رفت و آمد کنم

2740
خب تاحالا منو ندیده منم نمیدونم حرفی به مادرش زده یا نه گفته برو مادرم تورو ببینه همین حتما نظرش ...

خب ندیده باشه

محترمانه اش اینه که تو هر شرایطی مادر پسر بره دخترو تو خونشون ببینه

تازه حتی خود منم که با دوس پسرم ازدواج کردم و مامانش خیلی براش مهم بود منو ببینه این رفتارو نکرد

اومد نزدیک دانشگام با یه جعبه شکلات

جلومو گرفت

گف من مادر فلانی ام،از این حرفا و...،بعدم گفت راضی ای و.... و در نهایت ازم شماره بابامو گرفت و شبشم پدر همسرم زنگ زد قرار گذاشت واسه خواستگاری

در همین حد من فقط مامانشو دیدم

یعنی عملا اومده بود که محترمانه ازم اجازه بگیره و حالا یه وراندازی هم کنه

ولی این که بخوان پسندت کنن این طوری اصلا جالب نیست

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
منم مادر و پدر عشقم اومدن محل کارم اونم از دور بدون اینکه من بدونم منو دیدن ولی بدون هیچ شناختی به ع ...

ای خداااااا

انشاالله همیشه خوشبخت شاد و سلامت باشید

خب بحث یه عمر زندگیه مگه موندی رو دست پدر و مادرت که اینقد لی لی به لالای پسره میزاری 

والا نموندم

بخدا آخرین خواستگارم مهندس بود از همه لحاظ خیلی خوب و موجه بود من قبول نکردم میگفتم تا ۳۰ سالگی نه نمیخوام از لحاظ عاطفی مادی محبت هرچی که فکرشو کنی خداروشکر کمبود ندارم نمی‌دونم چرا خیلی میخوامش نظرم با دیدنش عوض شده التماس خدا میکنم بشه شوهرم

الانش هم دانشجوم همه چی خودم اوکیه کسایی هستن که منو میخوان ولی نه شنیدن

خب ندیده باشه محترمانه اش اینه که تو هر شرایطی مادر پسر بره دخترو تو خونشون ببینه تازه حتی خود منم ...

وای خدایا چیکار کنم نگرانیم بیشتر شد بیشتر یخ کردم

ولی شاید خجالتی چیزیه روش نمیشه بگه بهونه کرده من برم مادرش حرف زد بگه

مغزم دیگه نمی‌کشه واقعا

والا نموندم بخدا آخرین خواستگارم مهندس بود از همه لحاظ خیلی خوب و موجه بود من قبول نکردم میگفتم تا ...

خب عزیزم عجله نکن یه انتخابی نکن که یه عمر حسرت اینو بخوری که گیر آدمایی بیفتی که قدرتو ندونن

2706