2733
2739
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

145 بازدید | 12 پست

بنظرتون چه کارایی رو برای بهتر شدن دوستیمون با ینفر انجام بدیم؟یا همون اینکه چطور با ینفر رفیق باشیم یا صمییمی تر 

مثلا حدود ۲ ۳ ماه هست باهاش رفیقم

ارزش ندارد🤕

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا ارزششو نداشته باشه...دوستیه بالاخره البته اونم خیلی خوب و صمیمیه باهام

چند سالته

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
رفاقت اگ رفاقت باشه خود به خود خودش صمیمی میشه لازم نیست خودتو بخاطرش به آب و آتیش بزنی

درسته ولی حس میکنم بیشتر بخاطر خودمه یخورده سرد رفتار میکنم گاهی

2738
21

رفاقت اگه واقعی باشه خودش اون جوری که هستی تو رو می‌پذیرد و لازم نیست براش فداکاری کنی محبت چو از حد بگذرد....