2733
2734
عنوان

کیا جوجه رنگی خریدن؟

102 بازدید | 22 پست

شبا کجا میذارید که سروصدا نکنه؟ بعدشم چیکارکنیم بیشتر عمر کنه؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای توروخدا نخرید:))

بخدا اونا اسباب بازی بچهاتون نیستن 

گناه دارن او یتیم ترین موجودات جهانن

فقط اگه ببینین چه کارا که باهاش نمیکنن دیگه سمت جوجه رنگی نمیرید:))

2728

جوجه رنگیا خیلی کم عمر میکنن هم رنگه شیمیاییه هم این بدبختارو میخان رنگ کن زجر کش میکنن

ما معمولا برای خواهرم یا بی رنگ(رنگ طبیعی خودش)میخریم یا جوجه اردک

بذاریدش یه جای ساکت و تاریک

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... 

من خریدم

بعد ۳ روز بردم پس دادم😂

طبق تحقیقاتم اگه جاش سرد باشه یا گشنه و تنها باشه صداش زیاده

برای طول عمرش، قطره ویتامین پرندگان گهگاهی قاطی آبش بخوره، جاش گرم باشه حتما،  دستمالی نشه، اولاش برنج روغنی و خورشتی هم کلا نخوره،  آبم با احتیاط تو کارتنش بزار ، جوری نباشه بتونی بپره توش خودشو خیس کنه سرما بخوره

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌

من دوتا جوجه مرندی گرفتم به اصرار پسرم

یع قوطی بزرگ‌درست کردم‌زیرشون خاک اره ریختم.لامپ صدی وصل کردم سردشون نشه(در قوطی رو باز گذاشتم) شبا خاموش کردم وکنار بخاری گذاشتم.غذای خوب گرفتم وایشون تو غداشون هفته یه دونه سیر رنده میکنم.هفته یه بارتوآبشون یکم سرکه میریزم.وهفته ای یه بار ویتامین

2740
جوجه رنگیا خیلی کم عمر میکنن هم رنگه شیمیاییه هم این بدبختارو میخان رنگ کن زجر کش میکنن ما معمولا ب ...

آره شنیدم، امروز برا پسرم خریدم،یکی محلی خریدم از این بی رنگا، یکی هم آبی میخواست دیگه مجبور شدم رنگی بخرم، گذاشتمش اتاق کنار بخاری

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
من دوتا جوجه مرندی گرفتم به اصرار پسرم یع قوطی بزرگ‌درست کردم‌زیرشون خاک اره ریختم.لامپ صدی وصل کرد ...

ماشالله به این همه انرژی😍 خدا قوووت خواهر. سیر واسه چی؟؟

من دوتا گرفته بودم انقدر نگهشون داشتم تا خروس شدن بعد نتونستم نگهدارم فرستادمشون روستا

رنگی بودن؟؟

آره شنیدم، امروز برا پسرم خریدم،یکی محلی خریدم از این بی رنگا، یکی هم آبی میخواست دیگه مجبور شدم رنگ ...

💗

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... 
وای توروخدا نخرید:)) بخدا اونا اسباب بازی بچهاتون نیستن  گناه دارن او یتیم ترین موجودات جهانن ...

عزیزم اون دیگه تولید شده،من هم نخرم کسی دیگه میخره میبره، پسرم دیده بود خیلی اصرارمیکرد حدود ۲ماه اصرار کرد دلم سوخت خریدم

من یکی داشتم گوربه خوردش🥲

عزیزززززم، دختر جاریمم داشت گربه خوردش

2706