2733
2734

بعد تاپیک تعطیل میشه عجیب نیس خوب میبینی خوشت نمیاد نیا اقا من روزه نمیگیرم اخه ب تو چ ربطی داره سرت تو لاک خودت باشه تو ی جای مردم عجبا

وای منم تعجب کردم که چرا تعطیل شد...چه کاریه تو دنیای واقعی هم من به ندرت میبینم کسی روزه داشته باشه

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد ادعا میکنن ک بنده نظر کرده خدان چون روزه میگیرن ولی این حق الناسه گردنت خانم من ک راضی نیستم ازت تو همین شبی ک برات عزیزه واگذارت بخدات چون داشتم با دوستام حرف میزدم حالا برو روزه بگیر من ناهار خوردم ترویج گناه دادم

2728
کلا سایت ب ناحق اداره میشه طرف میاد میپره بعد من باید جوابشو پس بدم

مشکل اصلیم همینه ی تاپیک کالابرگ زدم یه پاچه گیر حمله کرد بهم ملی فوحش وتوهین کرد بهم ومن از گل عزیزم کمتر نگفتم بعد نی نی یار منو تعلیغ کرد 😏مشکل از ریشست

2740
فک کنم منو قراره تو گور اون خانم بذارن نگران بود برای خودش ک من روزه نمیگیرم

عزیزم هر کس مسئول اعمال خودشه ..الان تو خانواده ما ..داداش هام و مادرم نمی گیرن و من و خواهرم روزه میگیریم ..شوهرهای من و خواهرم هم اعتقادی به این چیزا ندارن ولی هم دیگه رو هم مسخره نمی کنیم  عیسی به دینش موسی به دینش

عزیزم هر کس مسئول اعمال خودشه ..الان تو خانواده ما ..داداش هام و مادرم نمی گیرن و من و خواهرم روزه م ...

دقیقا اعتقاد هرکس محترمه و قشنگه قرار نیس من اعتقاد خودمو ب شما تزریق کنم ک شما باید عین من شی این همه جنگیدن برای حق ازادی پس این چ وعضشه