2733
2739
عنوان

بچه ها حالم بده

100 بازدید | 15 پست

از صب تا حالا ده تا تاپیک زدم.

لطفاً کمکم کنین خستم دیگه، می‌خوام فرهنگیان بیارم و هیچی نخوندم حتی دوازدهم، ( حوصله درس خوندنم ندارم دیگه ) بعد سراسری ۱۵ درصد سهم داره به سرم زده فرهنگیان و نهایی رو خوب بخونم سراسری حذف کنم

میشه اینطوری ؟

حتی ب ترک تحصیلم فک کردم لطفاً بگین که میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب دست خدارو با کنکور نبندیم رو بخون تو گوگل سرچ بزن هست...کمکت میکنه

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
2728

اره خب شدن که میشه ولی به نظر من درسای آسونو رو بخون یه چند درصدی شاملت بشه من خودمم کنکوریم جدیدا انگیزم از دست دادم ولی به نظرم چیزی رو حذف نکنی احتمال قبولست بیشتره بازم میل خودته 

نماز اول وقت هم بخونین خدا خوشحال میشه،و کمک حالتون میشه و حتی معجزه میشه اگر خدا بخواهد....انشاالله که میخواد💚💚💚💚💚🙏💖😊

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2740

من دیپلم تجربی بودم!

میخواستم کنکور انسانی بدم!

یه سال موندم پشت کنکور اما تا عید یک کلمه هم نخوندم!

حتی لای هیچ کتاب انسانیی رو باز نکرده بودم تا اون موقع

اما یه اتفاقی افتاد و انگیزه گرفتم و از ۱۴ فروردین شروع کردم…!

با روزی دو ساعت شروع کردم و به روزی نه ساعت رسیدم!

درسای مهمو خوندم و تست زدم و کنکورای سالای گذشته رو دادم و هفته آخر مرور کردم.

کنکور دادم و در عین ناباوری رتبم شد ۸۱۲

حالا دانشجوی ترم چهار حقوق دانشگاه تهران، پردیس قم هستم! :)))

.

حتما حتما میشه؛ فقط باید بخوای و ناامید نباشی!

به روزای رفته فکر نکن! کلی روز پیش روی توست :)))

2706