2737
2739

خودم نه ولی یکی از دوستام 

وقتی بهتر شده بود بعد کلاسا همش کلاسو نگا میکرد همه جا رو چک میکرد چیزی جا نذاشته باشه

قبلشم که هر چن دقه یبار میرفت دسشویی ببینه ابو باز گذاشته یا نه یا لامپو خاموش کرده...و ازین چیزا تو فاصله زمانی خیلی کم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم دارم

یهو ب ی چیزی فک میکنم میگم گناه ب خودم فحش میدم

وقتی با یکی حرف میزنم همش فک میکنم چی فک میکنن راجبم ب دل نگیرن و خ اوقات معذرت میخوام ازشون درحالی ک کاری نکردم

خیلی راجب مذهبی‌ات وسواس دارم همش فک میکنم بی احترامی میکنم تو ذهنم

2731

من داشتم و دارم

وسواسه دیگه

مثل وسواس مریضی

زیادی فکر کردن

وسواس شمارش 

وسواس های مختلف فکری ...

خیلی زیاده مواردش 

و البته کمال گرایی افراطی هم از تبعاتشه با نمیدونم تشدیش میکنه نمیدونم خلاصه داغونه دیگه 🤣😂

من دارم ی کاری میکنم انقدر راجبش فک میکنم تا گریم میگیره،یااونقدر ب مسائل مختلف فک میکنم تاسر درد میگیرم

یا وقتی بخوایم بریم چندبار درو چک میکنم ببینم قفله یا ن

چندبار تو کیفمو چک میکنم ببینم همه چیو باخودم برداشتم یا ن

روی یه مسئله زیاد زوم کردن و زیاد فکر کردن راجبش

خب معلومه ادم وقتی یه چیزی براش حل نشه و تا پدیرش نکنه روی اون مسئله زوم هست و دغدغه ست

این طبیعی نیست؟

من راجع به یه موضوع خاصی دوساله که فکرم درگیره اصلا نمیخوام بهش فکر کنم اما در حال غدا پختن کار خونه رانندگی توی شادی توی خواب و...اون فکر میاد تو ذهنم و به شدت افسرده م کرد دارو میخورم حدود ۵ ماهه یکم آروم ترم

2740
خب معلومه ادم وقتی یه چیزی براش حل نشه و تا پدیرش نکنه روی اون مسئله زوم هست و دغدغه ست این طبیعی ن ...

دیگه وقتی مطمئنی ولی باز فکرت درگیره طبیعی نیست.خیلی چیز ناجوریه

خب معلومه ادم وقتی یه چیزی براش حل نشه و تا پدیرش نکنه روی اون مسئله زوم هست و دغدغه ست این طبیعی ن ...

اگه بع دلخواه فکر کنی که براش دنبال راه حل باشیدالبته زیاد بهش فکر کنی اما با خواسته خودت این میشه نشخوار فکری که اینم غیر طبیعی هست و دارو میخواد اگه دیگه دستت خودت نیس و دائم اون افکار تو ذهنت هست این میشه وسواس که اونم غیر طبیعی و دارو میخواد