2733
2734

من چند بار اینطوری سده که ارزوی مرگشون کردم اما بعد گفتم ولکن و پشیمون شدم 

اخه به شدت فرق میزارن‌بین بچه ها 

به برادرشوهرم خونه دادن ماشین دادن وسیله خونه براش گرفتن اما برای من هیچی هیچی این انصافه؟؟برای جاریم ۷ سال پیش طلا بردن ۶تا النگو شب عید شب یلدا روز زن سرویس طلا سنگین و کامل و خوب بردن برای من یه نیم ست ۵ گرمی چرا انقدر فرق میزارید اخه؟ مادرشوهرا خطاب من له شماست چرا انقدر فرق میزارید ابن انصافه؟؟چرا اه نفرین پشت سرتون میزارید؟؟

نه من برای مادر شوهرم طول عمر آرزو کردم و اینکه سالهای زیادی لال باشه و بعد از دنیا بره

زبونش بشدت زهر داره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرشوهرم زمان ازدواج جاریام پول نداشتن بهشون هیچی ندادن فقط روسری و پارچه و چادری .ولی برای ازدواج من سر عقدم به عنوان زیر لفظی یه سرویس کامل دادن .هیچ وقتم ندیدم جاریام گله بکنن بهش

2740

ن اینکارو نکردم تاحالا و همیشه ب همسرم میگم تو هم توقعی از خانوادت نداشته باش 

همین ک روی پای خودت وایسادی برای من کافیه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

چون میگی هفت سال پیش دارم نظر میدم 

بنظرم اون موقع طلا ارزون تر بوددستشون باز تر بود برای خرید طلا  الان واقعا شرایط سخت شده عزیزم 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔

هرگز آرزوی مرگ کسی رو نمیتونم بکنم فقط یه نفرین درحق مادرشوهرم کردم الهی عروس دوم بیاره اونوقت ببینم اونم مثل من دربرابرش احترام نگه میداره

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706