2737
2739

ندیدم

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده شوهرم 

تا خر خره خودشون میکنن زیر قسط ک پس انداز کنن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2728

عمه بزرگم🤝😂

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
2740

خیلی دیدم ولی امسال یکی از دوستان ایفون خرید بعد خیلیم پولدارن برام عجیب بود تاینکه رفتیم بیرون گفت من کافه نمیام گرونه بریم ابمیوه رفتیم سمت مغازه ابمیوه گفت چخبرع بریم خونه فهمیدم تغییر خاصی نکرده🥲🤦🏼‍♀️

🌙

داییم میلیاردر هست یعنی داره ده تا خونه و چند تا واحد آپارتمان و چند تا ماشین زن داییم بهترین برند لوازم برقی داره لباس  و ظرف ها با دست میشوره

تلویزیون خونشون روشن نمیشه 

لامپ یک دونه کوچیک کم مصرف تا ساعت ۹شب بیشتر باید تو خاموشی به سر ببرند 

مرغ و گوشت برای خودش و دخترش نمیپزه فقط دو تا تکه کوچک برای داییم و پسرش می‌ذاره

لباس همیشه از این و اون قرض میگیره برای عروسی ها 

نوار بهداشتی برای دخترش نمیخره میگه دستمال بذار

‌و هزاران کار پشم ریزون که نگم بهتره 

الان هم مریض روانی سخت شده که جلوش یک لقمه بیشتر بخورن یا برق مصرف بشه یا هر چیزی اینقدر جیغ می‌کشه و خود زنی می‌کنه 

چطورین

پول به چیز ارزون میدن بعد دوباره میرن گرونشو میخرن

فک میکنن صرفه جویی شده 

بعد پول بخوای میگن نداریم ...

در حالی ک حساب میلیاردی دارن بعد خرج کردنی درست و دلشون میلرزه وای حساب همه چیو میکنن 

همیشه خدا هم مینالن ک فلان چیز گرونه و ندارن و چسناله

آدم ولش میسوزه براشون ک دارن و خرج نمیکنن