2737
2739
عنوان

شما بودین چی میگفتین🥲😑

64 بازدید | 7 پست

من دختر خالم مغازه آرایشی داره خب من ی بار از اونجا وسایل خریدم قسطی...بعد قبل خریدم می‌گفت ۹۰۰ تومنی بعد ک گفتم قسطی میخرم گفت ۱ و ۳۰۰ تومن منم گفتم خب چون اقساطی میگیرم چند صد تومن می‌زاره روش بعد بهم گفت. هر ماه هر چقدر خواستی بدی مشکلی ندارد  ۲۰۰ اینا ...من ماه اول ۲۵۰ دادم گفت کمه بازم زدم ولی حرفم اینه انگار سرم کلاه گذاشت چند ماه دیگ ازش خرید نمیکنم 🥲

همش حرف می‌کشه ک از کجا وسایل آرایشی میگیری ب نظرتون چی بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تازه میگی کلاه سرت گذاشته؟۴۰۰ اضافه دادی دختر...بگو جای خاصی خرید نمیکنم هر جا ببینم چیز خوب داره میخرم 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2740