2733
2734
عنوان

دغدغه ی ذهنی الانت چیه؟

219 بازدید | 38 پست

ممکنه از نظر خودمون دغدغمون زیاد و بزرگ باشه

و شایدم بسیار ساده و پیش پا افتاده باشه

بیاین از دغدغه های ذهنی بگیم بلکه خدا فرجی کرد و حل شدن.

بیاین از چیزی ک ذهنتون مشغولش هست بگید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فعلا بابام که سلامت شه و بیاد خونه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731
2738

مادرپدر سمیم  و برادرای مجردم که هیچ فکری برای آیندشون نشده...

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

یکم خوش بگذرونم  ولی نمیدونم چطوری سفر هم نمیشه برم 

از شوهرم دلگیرم ولی نمیخوام حلش کنم حتی نمیخوام اون حلش کنه 

مشکلمم باهاش  تاپیک اخرم گفتم 

سطح خواسته هامو نمیتونم کم کنم...

اووف امشب خیلی سردرگمم یه عالمه هم گریه کردم درحالی ک مشکل حادی ندارم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

اینکه

شوهرم فک کنم  زگیل تناسلی داره

نگرانم برا خودم

اصلا نمیدونم باید چیکار کنم 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2706