2733
2739

بسیار بسیار بسیار منو دوست دارن،همیشه باهاشون گرم گرفتم دلیلی نمی بینم باهاشون بد باشم حتی یکیشون یکم برام کلاس گذاشت و دروغ گفت درمورد دارایی همسرش ولی بازم به روی خودم نیاوردم، اونام خیلی منو دوست دارن و بارها به مادر شوهرم گفتن که خیلی خوشگل و خوش اخلاقه 😜😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسیار بسیار بسیار منو دوست دارن،همیشه باهاشون گرم گرفتم دلیلی نمی بینم باهاشون بد باشم حتی یکیشون یک ...

من رفتار خاصی باهام نداشتن بجز یکیشون ک باهام دعوا کرد ولی چون بقیه هم نسبت دارن بااینی ک باهام دعوا کرد وخیلی هم باهاش فابن حس بدی دارم بهشون نمیدونم....

2728
من رفتار خاصی باهام نداشتن بجز یکیشون ک باهام دعوا کرد ولی چون بقیه هم نسبت دارن بااینی ک باهام دعوا ...

چرا دعوا کردی باهاش ؟ یعنی احساس می‌کنی اون رفته بدگویی شمارو پیش اونا کرده و شما الان تو چشم اونا هیولا شدی ؟اگر حق با شما باشه که اهمیتی نداره اگر اونا بخوان چشم بسته ب حزفای اون گوش بدن،ولی نمیدونم حق با کیه این وسط 

چه حسی بهشون داری حس بد یا خوشت میاد ازشون  لطفا حستو بهم بگو

به بعضی ها حس خاصی ندارم ولی به بعضی ها حس خوب که به خاطر اینه که مثلا از صحبت کردن یا برخوردش یا ... خوشم میاد و به طور کلی از کسی بدم نمیاد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738
راضی هستی ازاینکه باهاشون هم صحبت نمیشی

من کلا آروم هستم با دخترهای فامیل خودم هم خیلی کم هم کلام میشم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
چرا دعوا کردی باهاش ؟ یعنی احساس می‌کنی اون رفته بدگویی شمارو پیش اونا کرده و شما الان تو چشم اونا ه ...

دقیقا احساس میکنم بدگوییمو کرده چقد قشنگ گفتی:)

من باهاش اوکی بودم خیلی ولی اون باهام بد بود و اخرسر دعوام کرد سر اینکه عشق تو اول منو میخواست عاشق من بود تو راهشو ازم دور کردی بهم میگه من همه بم میگفتن فلانی(اسم عشقم)عاشقته و دوستت داره ولی تو که اومدی ازم دورش کردی کلا از این چرت و پرتا گف بعد دوتامونو فوش داد براهمین باعث شد ب همه دختراشون حس بدی داشته باشم مخصوصا اونایی ک خیلی بااین دختره نسبت دارن و فابن

من کلا آروم هستم با دخترهای فامیل خودم هم خیلی کم هم کلام میشم

براهمینه ک راحتی ولی من آروم نیستم اگه آروم باشم یعنی هم صحبت ندارم و توجمع راحت نیستم واروم بودن منو اذیت میکنه😕😔

دقیقا احساس میکنم بدگوییمو کرده چقد قشنگ گفتی:) من باهاش اوکی بودم خیلی ولی اون باهام بد بود و اخرس ...

وا همینجوری با پرویی و وقاحت اومده گفته شوهرت منو دوست داشت ؟! میگفتی خب چرا نگرفتت الهه جذابیت،ببین صرف نظر از هرچیزی بین اون و همسر شما بوده حتی اگر بره بدگویی شمارو بکنه پیش اونا و اونا ب خاطر اون با شما ذهن کجی کنن،شمااتفاقا با اونا گرم بگیر تا حال این گرفته شه،کارای منو می‌کنی منم با یکی قهر باشم با یک کیلومتر آدمای اطرافش هم قهر میکنم،سیاست داشته باش اگه تو یواش یواش با اونا صمیمی تر بشی انقد حالش گرفته بشه،ولی اگه ب اونا اخم کنی و محل ندی اونا حق ب اون میدن،با اونا دعوا نکردی که دخترررر،لبخند بزن تو صورتشون تا اون حرص بخوره 😜

2706