2737
2734

خودت پنهان کاری کنی و پیاما و عکسای طرف قبلیتم هنوز تو گوشیت داشته باشی اینکار باعث مانع و انرژی منفی بینتون میشه؟؟

رابطه ای ک تموم شد 

باید گوشیتو پاک سازی کنی 

هر چی عکس و پیام دارین

و زمان بدین ک فراموش کنید یه مقدار و بعد وارد رابطه شین 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از نظر کارما منظورم بود

وقتی فراموش نکنی فرد قبلی تو 

میشه رابطه جدید رو استارت زد؟

حداقل چیزی ازش نداشته باشی 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731
وقتی فراموش نکنی فرد قبلی تو  میشه رابطه جدید رو استارت زد؟ حداقل چیزی ازش نداشته باشی&nbs ...

آره میشه من تنفرم داشتم حتی ولی خب تنبلیم اومد پاک نکردم بعدم واسه مدرک گذاشتم که بعدا اگه یه وقت اومد بگم بهش