2737
2739

چیکار میکردین؟

مشکلش هم اینه که تحریک نمیشه و این داستان هم میندازه گردن خانمش که تو باید منو بتونی تحریک کنی با لباس های خاص پوشیدن و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من اینو به عنوان یک پزشک بهتون اطمینان میدم که 

اصلا ربطی به تحریک آمیز بودن شما نداره 

یک مرد سالم می‌تونه سریع تحریک بشه و برای رابطه آماده بشه 

یعنی الزاما نباید همسرش کار خاصی کنه که ایشون به تحریک و نعوذ برسن 

باید برای درمان عدم تحریک پذیری و احتمالا عدم نعوذ به پزشک متخصص ارولوژی مراجعه کنند تا دقیق مورد بررسی قرار بگیرن 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2738
هرچی که هست مقصرو خانمش میدونه. یه روز میگه برو لیزر موهای بدنت زیاده. یه روز میگه پوستت خشکه. یه رو ...

عروس نمیتونه برقصه میگه زمین کجه 

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟🍃
یعنی با معاشقه تحریک نمیشه؟

همسر من نیس نمیدونم. این مورد مال دوستمه از من پرسید گفت تو چطوری همسرتو تحریک میکنی؟ من هرکاری میکنم یه ایراد میگیره و تحقیرم میکنه. حتی رفته ولی لباس زیر و لباس خواب های شیک خریده چون شوهره میگفته کدوم مردی با تاپ و شلوارک تحریک میشه‌؟ حالام شوهره گفته اینا چیه خریدی بدرنگن و قدیمی

عزیزم من اینو به عنوان یک پزشک بهتون اطمینان میدم که  اصلا ربطی به تحریک آمیز بودن شما نداره&n ...

ممنونم از پاسختون. دکتر رفتن یکبار با کلی خواهش و تمنا. دکتر دوتا قرص داده بود یکی برای افسردگی و یکی ویاگرا. اما تا زمانی که میخورن اثر داره و بعدش بازم بهانه ها به راهه

زر مفت میزنه. من اوایل ازدواج از جلو شوهرم رد میشدم تحریک میشد. الان که طبعش سرد شده و ۴۰ رو رد کرده ...

ایشون ۲۶ سالشه ولی گردن نمیگیره که سرده. استوار و محکم از چشم خانمش میبینه که مثل زنهای دیگه بلد نیس دلبری کنه.

چاره کار چیه

ممنونم از پاسختون. دکتر رفتن یکبار با کلی خواهش و تمنا. دکتر دوتا قرص داده بود یکی برای افسردگی و یک ...

عزیزم مشکل از ایشون هست و باید درمان شون رو دنبال کنند  

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics )