2733
2739

من ۶ ماهه تو رابطه هستم دوست پسرمم پست مالیش بدک نیست یعنی میشه گفت تقریبا خوبه 

برای عید ۵۰۰ تومن بهم عیدی داد   

تو این ۶ ماه ۷ باری سر قرار برام گل آورد 

هر وقت باهاش بیرون رفتم من برد رستوران به جز یه بار که خودم باید زود برمیگشتم خونه خرج رستوران هم هر بار ۶۰۰ تا یه میلیون میشد 

اهل کافی شاپ هم نبود به زور دوبار بردمش 

دوبار هم برام کادو خرید یه بار یه هودی خرید یه بار هم یه لباس تو خونه ای برای ولنتاین هم یه خرس و چندتا شکلات داد 

من تو نی نی سایت خیلی خوندم که پسره موقع دوستی ماشین کادو داده و گوشی کادو داده ولی این اهل اینجور کادو دادن نیست 

بهم پیشنهاد ازدواج داده ممکن هست این آقا خسیس باشه ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

کامل نخوندم اماپسرابعدازدواج اون روشونونشون میدن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کشتی‌ مارو با این آقا پسر 

بگیرش بشین زندگیتو بکن 

ان‌شاءالله خوشبخت بشین

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
خوب مسئله ازدواج هست شوخی که نیست 

به مشاور مراجعه کنید خب بهترین راه‌حل همینه 

یه استخاره درست بگو برات بگیرند اگه اعتقاد داری

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740

ماشین و خونه و گوشی رو بنظرم پسر هر چقدم پولدار باشه وظیفه ای نداره که بده 😐ولی کادوهای دیگه رو خب هر از چند گاهی باید بده دیگه 

این اقا حمید هم که گفتی بنظر نمیاد خسیس باشه رفتارای دیگشم بسنج

No signature 
ماشین و خونه رو بنظرم پسر هر چقدم پولدار باشه وظیفه ای نداره که بده 😐ولی کادوهای دیگه رو خب هر از چ ...

آخه دیگه چی رو بسنجم به نظرت چون عیدی کم پول داد بهش بگم یه تیکه از لباس عید بخرم ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

اگه مامان پایه ای داری میتونی مامانتم یه چندبارباخودت مامانتوببرمامانامرداروبهترازمامیشناسن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706