2737
2739

آخی

میشه تو تاپیک اخرم بیای 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براتون کسی رو آرزو میکنم که حامی باشه.

کسی که بتونید بدون ترس از قضاوت همه چیز رو براش تعریف کنید.

کسی که هیچ‌وقت بهتون حس ناکافی بودن نده.

کسی که جوری نگاهتون کنه انگار خوشگلترین موجود دنیایید.

کسی که روزای خوب و‌ بد همیشه پیشتون باشه.

کسی که پناهگاه باشه، کسی که وقتی دنیا آوار میشه رو سرتون بگید خداروشکر که دارمش! 

کسی که اگه کار اشتباهی کنید، 

اولین نفر به اون زنگ بزنید.

کسی که بودنش بیارزه به نبودن همه :)

سَرم بالاست چون بالا سَرم خداست ❤️
2731

😭 چند شبه باهاش گریه میکنم

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

آرام جانم دوستت دارم 🖤😔

یاد یه کلیپ افتادم تو دادگاه نگاه های عاشقانه ی شهلا جاهد به ناصر محمدخانی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740
منم 😞 براش فرستادمشم فقط یه قلب داد

از من ک دیگه جواب نمیده، خواهرم بود ک رفت

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
اول بگن ۱۶ سال بزرگتره  کابینتی هست خونه مامان بزرگم  اون یه حرکاتی میزنه ولی من شک دارم ...

تو هیچی نگو خودش بخادت حرکتی میزنه

رفیق من سنگ صبور غم هاست
تو هیچی نگو خودش بخادت حرکتی میزنه

باشه 

فقط سنی ندارم ها  

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706