2737
2739
عنوان

بنظرتون بینیم ضایس؟

146 بازدید | 17 پست

من بینیم چون غضروفش ضعیفه عمل ریسکه خیلیییی 

عکسشو میزارم یه افکت ریزی روشه یعنی بینیم بزرگتره یکم 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بینیت چیزی از زیباییت کم نکرده کاملا به چهره ات میاد

به زیر چشات گلیتر زدی؟

من خیلی دوس دارم زیر چشام برق بزنه مثل کره ایا که واسه میکاپ زیر چشو شاینی میکنن 

از سایه اکلیلی با براش ریزو نازک زیر چش استفاده کردم خیلی تاثیر نداشت 

اگه غضروف بینیت ضعیفه عمل کنی بعد از مدتی افتادگی و فرو رفتگی‌پیدا میکنه

اره خیلی ضعیفه دکتر میگ باید از دنده غضروف ورداری 

کلا دکتر خوب که گوشتی عمل کنه کمه بعد تازه یکیو پیدا کنم که هم خوب عمل کنه هم غضروف از دنده ورداره تازه کمتره معمولا میگن عمل دردسر داریه  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
بینیت چیزی از زیباییت کم نکرده کاملا به چهره ات میاد به زیر چشات گلیتر زدی؟ من خیلی دوس دارم زیر چ ...

مرسیی🥲

اره عزیزم گلیتر زدم منم خیلی دوستدارم میکاپ کره ای 

تکنیکای ارایشی رو توی تیک تاک ک پینترست بزنی یکم یاد میگیریی 

اره خیلی ضعیفه دکتر میگ باید از دنده غضروف ورداری  کلا دکتر خوب که گوشتی عمل کنه کمه بعد تازه ...

غضروف از دنده یعنی برش دنده با هر دم و باز دم درد خیلی بدی رو حس میکنی همین طوری خیلیییی کیوتی 💕

غضروف از دنده یعنی برش دنده با هر دم و باز دم درد خیلی بدی رو حس میکنی همین طوری خیلیییی کیوتی 💕

مرسی عزیزممم🥲❤

2706