2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرشبم شده درد روز خوش نمیبینم باید بشیم یسره غصه اینو بخورم که چرا به فکرم نیست چرا پیام نمیدهو چ ...

رابطه ای که میفهمی پایانی نداره و هرچی زودتر تموم کن چند سال بعد میفهمی بهترین کارو کردی

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.
رابطه ای که میفهمی پایانی نداره و هرچی زودتر تموم کن چند سال بعد میفهمی بهترین کارو کردی

نمیدونم درست فکر میکنم یا نه وقتی میخام برم میوفته به غلط‌کردن

اکثرا همینن همه شب زنده داری دارن  من هميشه میگم کاش تو بچگی میموندم هرچقدر آدم بزرگتر میشه نا ...

آره بخدا بچگی عالمی بود برا خودش ن پولی ن فکرو خیالی ن موبایلی زندگیها خیلی باصفا بود

درکش میکنم از صب تا آخر شب سرکاره ولی حداقل یه دقیقه نموته یه خبر از خودش بهم بده به منی که همیشه پا به پاش اومدم همیشه تو همه شرایطی پیشش بودم آخه چرا با من اینکارو میکنه

2801