2733
2739

یهو پنیک شدم ، از شدت استرس ، احساس کردم داخل سینه ی سمت چپم موقع نفس کشیدن میسوزه و حس ترس سراسر بدنم رو گرفت ...‌‌‌‌‌نه که بگم ترسناک بود برنامه ش ولی خب من چند وقته موقع دیدن اینجور برنامه ها، استرس میگیرتم ...  

کیا اینجوری بودن یا هستن ؟؟؟ چجوری خوب شدید ؟؟

مثلا من هر لحظه با خودم میگم از کجا معلوم آدم دو دقیقه دیگه زنده بمونه ؟؟؟ و این انرژی بدی بهم میره

من فقط سر تا پا گوشم

انقد ذوق شو دارم اصلا حس ترس ندارم

فقط میخوام ببینم چیا میگذره اون طرف 

کاش میشد اختیاری تجربه کرد ،البته بی ارزش میشد😂

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط سر تا پا گوشم انقد ذوق شو دارم اصلا حس ترس ندارم فقط میخوام ببینم چیا میگذره اون طرف  ...

وای فکر کن برای همیشه میری ، از خانواده ت دور میشی 

تک و تنها 

تو ی عالم ناشناخته 😭😭😭😭

2731
وای فکر کن برای همیشه میری ، از خانواده ت دور میشی  تک و تنها  تو ی عالم ناشناخته 😭😭😭 ...

اون موقع چنین حس هایی ک میگی نداریم

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
من حتی یه بار هم این برنامه رو نگاه نکردم کلا چیزی که ناراحت می کنه نگاه نمی کنم نه برنامه های مثل ا ...

منم اخبار و اکشن نمی‌بینم اما عاشق برنامه زندگی پس از زندگی ام ، نمیتونم ازش دل بکنم ، هر چند اذیت بشم

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740
وای فکر کن برای همیشه میری ، از خانواده ت دور میشی  تک و تنها  تو ی عالم ناشناخته 😭😭😭 ...

اون موقع زمین و دنیا برای آدم بی ارزش میشه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...