2733
2739
عنوان

شده ازبس پیگیر(زندگی پس اززندگی) بودین روح ازجسمتون خارج بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 111 پست
مهربانو جان اگر حوصله به قلم کشیدن تجربتونو دارین خوشحال و سپاسگزار میشم برامون بنویسید

بقران دوراسباب کشیم وقت نمیکنم خیلیییییی خستمه عکس گذاشتم ببین نگو دروغ میگم 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخش گلم...شرمنده من رک هستم...مستندی هم برای حرفات داری یا فقط حرف زدنه

من 14سال پیش شب هشتم محرم  تو خواب سرتختم سکته کردم و بی بی فاطمه زهرا منو برگردوند نزاشت کسی بفهمه که فوت شدم چون گفت اگه بفهمن فوت کردی راه برگشتی نداری مستدناتم حضرت فاطمه زهراس عزیزززززززم

خلاصه کنید 😂

خلاصه اون دنیا هست اما فعلا بهشت وجهنمی نیست همههههههه از زمان خلقت در برزخ هستن تا زمان ظهور اقا امام زمان اون چیزی که دیدم

2738
من 14سال پیش شب هشتم محرم  تو خواب سرتختم سکته کردم و بی بی فاطمه زهرا منو برگردوند نزاشت کسی ب ...

همه ما نوکر بی‌بی زهرا هستیم...یکی گفت امام زمان اومد بخوابم و دوستم شاهده🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

من نگاه نمیکنم ولی چه ربطی داره مگه هر کی هر چی میبینه باید اون اتفاق براش بیوفته 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

راستش برام اتفاق افتاد 🤐اما نه اونجوری که تو این برنامس حس میکردم نمیتونم تموم بخورم اراده ندارم بعد که بیدار شدم هی میگفتم خوب که فلج نیستم 😂😂شایدم بختک بوده 😂ولی خیلی واقعی بود تازه یه نوای عجیب هم می‌شنیدم 😵🔪اون موقع که بیدار شدم مطمئن بودم واقعیه وای الان حسش یادم نیست🤒

2706