2733
2734

؟جانم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ورزش کن

کتاب بخون

زبان خیلییی مهمه

درست و ادامه بده

تو هر رشته ای رفتی بهترین اون رشته باش

سالم غذا بخور

خوب بخواب

از ادمای سمی فاصله بگیر

پادکست گوش کن🤍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

درس بخون 

به عنوان یه تحصیل کرده ک تو چشم بقیه خیلی موفقه بهت میگم درس بخون

بخدا نصف بدبختی الانم از اینه عین ادم درس نخوندم 

اگه دانشجویی

اگه رشتت خوب نیست انصراف بده

برو دنبال یه رشته پول زا

بخدا درس خوندن راحت ترین راه موفقیته 

داشتن دوست مخالف فقط 2 سال بزار کنار بعدا برو هرکار عشقت کشید بکن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
از منی که هنوز سال اول دانشگاهم که نمیخوای نصیحت بشنوی نه؟😂😂

بگو قشنگم

چه رشته ای میخونی؟

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

از پسر مردم ابی براتون گرم نمیشه تا زوده خودتون فکری برای اینده تون کنید تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید بعد ب ازدواج و عشق و عاشقی فکر کنید 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
بگو قشنگم چه رشته ای میخونی؟

نه بابا من چی‌بگم برات😂😂پزشکی

امتحان هم دارم برنامه ریختم از فرداااا بشینم بخونم🥲

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 
ورزش کن کتاب بخون زبان خیلییی مهمه درست و ادامه بده تو هر رشته ای رفتی بهترین اون رشته باش سالم ...

واییی چه عالی ممنونم ازت 

همینکه کامنتتونو‌ دیدم رفتم تاپیک هاتونم دیدم خیلی قشنگ بودن 🌻😻

واییی چه عالی ممنونم ازت  همینکه کامنتتونو‌ دیدم رفتم تاپیک هاتونم دیدم خیلی قشنگ بودن 🌻😻

😘❤😍

مرسی عزیز دل🫂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋