2733
2739
عنوان

این نوشتم واسه رپ خوبه

59 بازدید | 9 پست

زندگی اینه براش گشنگی ایده تلاش دیدن فرداش ریختن اشکاش. امید میده به آینده بریده اینکه می‌خنده هی میجنگه کی می‌چرخه  تا اینکاشو اینجوری نوشته هنوز ادامه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب کامل کن🗿

چندتای دیگه نوشتم  میدونی حوصله میخواد شروع غریبانه میراثی ناچیز طلوع فریبانه رویاس. پایز دیدن فردام ریختن  برگام حس تابیدن با نگاهی نحس غمش خوابیدن محکومه حبس  باور دادام احسان به مادر

چندتای دیگه نوشتم  میدونی حوصله میخواد شروع غریبانه میراثی ناچیز طلوع فریبانه رویاس. پایز ...

خوب مینویسی ولی یجاهایی و دنبال وصل قافیه نباش کلا. فقط به معنی و به جور چیدن تکسو و مفهوم فکرکن.ببین سبکت به کدوم رپر نزدیکه موقع نوشتن گوش کن ایده بگیر

🌙
خوب مینویسی ولی یجاهایی و دنبال وصل قافیه نباش کلا. فقط به معنی و به جور چیدن تکسو و مفهوم فکرکن.ببی ...

اره درسته میفهمی باید تو فاضش. باشی لامصب  تو فاضش. باشه اوکی الان چندروز ن ننوشتم ولی یک دفعه شروع کردم اینو نوشتم

2738

شبیه رپای یاسه

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ