2733
2739

بچه دایی شوهرم بدنیا اومد من و برادرشوهرم مثل هم نفری ۵۰۰ تومن کارت هدیه دادیم.

ما رفتیم خونه های خودمون چشم روشنب ۲۰۰ هزار بهمون دادن. برادرشوهرمم خونه خرید یک هفته بعد ب اون ۵۰۰ هزار دادن.

بچه برادرشوهرم اسفند بدنیا اومد ب بچش ۱ میلیون دادن.

بچه منم اردیبهشت بدنیا میاد.

عید نوروز رفتیم خونه مادربزرگ شوهرم ب بچه های برادر شوهرم نفری ۲۰۰ داد ب بچه من ۱۰۰ تومن.

منم ب خاله شوهرم گفتم چرا مادرجون اینقدر فرق میذاره مگه من با برادرشوهرم چه فرقی داریم براش چرا علنی داره تخم کینه میپاشه داخل دل ما.

کلی از فرقایی ک میذاره گفتم خاله شوهرمم کلی باهام همدردی کرد گفت بخدا مامانم در حق من و بچه هامم کوتاهی میکنه عشقش فقط عیسی هست(برادرشوهرم)

خلاصه منه ابلح اومدم ب خاله شوهرم گفتم خاله جون والا مادرجون بخواد وقتی بچم بدنیا بیاد اندازه بچه عیسی بهش پول نده . منم پولشو پس میدم خاله شوهرمم گفت خوب میکنی.

الان مادربزرگ شوهرم عید دیگه نیومد خونمون عید دیدنی بنظرتون خاله شوهرم بهش چیزی گفته؟

اینم بگم مادربزرگ شوهرم خرررر پوله میلیاردره تک فرزند بوده و کلی ارث بهش رسیده نگید شاید نداره نداده

کارم بد بود دوستان؟

شوهرم کلی دعوام کرد گفت غلط کردی گله کردی ب خالم

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا عمر ما ارزشش بیشتره بشینیم این خاله زنک بازی رو داشته باشیم نداد که نداد حرص نخور

دقیقا شوهرمم همینو گفت ، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چرا شأن خودتونو در حد پونصد تومن آوردید پایین؟ دور از جونتون مگه گدای پول این و اونید؟

خیلی خرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلی کار اشتباهی  کردی میزاشتی بچه به دنیا بیاد بعد ... البته اگر من بودم اون موقع هم حرفی نم ...

واقعا تف بمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ثروت شخصی مادر بزرگ همسر شما  اموال ایشون هست 

به هرکس بخواد هرچقدر که بخواد هدیه می‌کنه 

یعنی اینقدر خودتون رو کوچیک کنید که به خاطر مقایسه مقدار هدیه تون با جاری تون میخواین اون هدیه رو پس بدین ؟!! 

اگر به دلیل تفاوت قائل شدن از این رفت و آمد اذیت میشین میتونید قطع ارتباط کنید 

اما طوری باشه که اصالت و شأن خودتون رو حفظ کنید 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ثروت شخصی مادر بزرگ همسر شما  اموال ایشون هست  به هرکس بخواد هرچقدر که بخواد هدیه می‌کنه& ...

بنظرت راه جبرانی هست؟ چکار کنم توروخدا کمکم کن پشیمونم از این حرفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706