2737
2739

از رشتم و کارم متنفرم 

سرکار هم رفتم اما باز علاقه پیدا نکردم و حالم بد میشه از جوی که توش هستم 

ازمون لیسانس به پزشکی یا کنکور بدم 

هر دوش برام سخته 

نمی‌دونم چی کارکنم هردو آزمون رو شروع کردم به خواندن اما ول کردم چون تو هر دو مشکل تعهد خدمت دارم و باید مهر ماه هم برم سرکار و تایم خوندن ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه زمان درسم خیلی خوب بود معلمی رو زیر نظر نمیوردم بعدها خوب نخوندم و نرفتم با خودم گفتم معلمی چیه من این رشته رو نمیخوام ولی الان فهمیدم بهترین شغل واسه خانماس 

و ارزومه قبول بشم 

دوستم پزشکی میخونه انقدر لاغر شده اصن نمیتونه درست تفریح کنه همه ی سال امتحان داره تابستون نهایت یکی دوماه استراحت داره تعطیلات بین دوترم نداره و همش داره میخونه و فشرده کلاس و امتحان و درس و استرس 

تمام جوونیش داره میره پای درس 

تهش هم بالای سی یا ۳۵ یا شایدم ۴۰ به درامد عالی میرسه یعنی زمانی که بهار جوونیش توی استرس و درس گذشته 

بعدم که بچه دارشد نمیتونه خوب بهش برسه چون همش درگیر کاره 

معلمی رو بچسب خیلیا ارزوشونه جای تو باشن 

برو تفریح 

حوصله داری باز هی استرس کنکور لنتی رو بکشی 

توی رشتت موفق شو 

2740
چرا بدت میاد؟

چون از جو مدرسه خوشم نمیاد 

جنگ اعصابی داریم با دانش آموزا اینکه هر جایی برم میزنن تو سر معلما و دلسوزی میکنن میگن اخییی معلم ها گناه دارن حقوقشون کمه 

تازه اینکه درس بدم بدم میاد از آموزش خوشم نمیاد 

خیلی از کسانی که از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل میشن  دورو برم دیدم این حس رو داشتن . 

با یه مشاور صحبت کنید . 

کلا الان راهزیادی روبروتون نیست یا باید انصراف بدی و با تعهر خدمت نزدیک ۵۰۰ میلیون پول بدی که اصلا نمی ارزه .

یا برو سر کلاس و در کنارش برای کنکور بخون . 

نمیدونم چی خوندید ولی اگر از تدریس خوشت نمییاد برو دنبال کار دفتری

چون از جو مدرسه خوشم نمیاد  جنگ اعصابی داریم با دانش آموزا اینکه هر جایی برم میزنن تو سر معلما ...

خب اول این که موقع انتخاب رشته باید حواست می بود بعدم این که اجازه نده همچین حرفی بزنن...بگو واسه من خوبه، تازه از مامان بابامم خرجی میگیرم، این واسم کمک هزینست.... دهن مردم بازه واسه نظر دادن

خیلی از کسانی که از دانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل میشن  دورو برم دیدم این حس رو داشتن .  ...

میتونم درخواست برم که تو اداره کار کنم 

اما حس میکنم هنوز اون حس کمال من رو ارضا نمیکنه 

میتونم درخواست برم که تو اداره کار کنم  اما حس میکنم هنوز اون حس کمال من رو ارضا نمیکنه

برو پیش یه مشاور باهاش صحبت کن . به نطر من که شما کمال طلب هستید . 

اگر الان پزشکی هم میخوندی میگفتی چرا یه دانشگاه بهتر نخوندم 😅🙃

برو پیش یه مشاور باهاش صحبت کن . به نطر من که شما کمال طلب هستید .  اگر الان پزشکی هم می ...

حتی ازدواج هم نکردم سر همین موضوع !!! که نکنه با ازدواج هنوز دلم به درس خوندن و آزمون باشه

حتی ازدواج هم نکردم سر همین موضوع !!! که نکنه با ازدواج هنوز دلم به درس خوندن و آزمون باشه

انشالله موفق باشی عزیزم 🌺

. ولی حتما با یک روان شناس در این خصوص صحبت کن چون بعدا توی تصمیم های بزرگ تر زندگیت به مشکل میخوری . 

2706