2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غربالگری آزاده،برای من سونو و آزمایش ۱۴۰۰ شد

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2738
آزمایش روهم آزاد دادید؟

آره جفتش آزاده اصلا بیمه قبول نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
برای من آزمایش خون و ادرار باهم شد ۶۲۰ آزاد

هنوز سونو ندادی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هنوز غربالگری ندادم دیروز آزمایش دادم الان ۱۱ هفته و دو روزم

آزمایش مربوط به غربالگریو دادی؟

آخه آزمایش غربالگری بدون برگه ی سونو انجام نمیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزمایش مربوط به غربالگریو دادی؟ آخه آزمایش غربالگری بدون برگه ی سونو انجام نمیدن

آزمایش غربالگری چیه؟

من یه آزمایش کلی برام نوشته بود همونو دادم هنوزم جوابش نیومده گفت پنجشنبه جوابش میاد

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزمایش غربالگری چیه؟ من یه آزمایش کلی برام نوشته بود همونو دادم هنوزم جوابش نیومده گفت پنجشنبه جواب ...

۱۲ هفته به بعد میری غربالگری،اول سونو میدی ،برگه سونو رو میگیری میری آزمایش خون میدی بعدش،یک هفته تا ۱۰ روز فکر کنم طول میکشه تا جوابت بیاد،این میشه غربالگری اول..

میره تا هفته۱۸ که باید بری غربالگری دوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706