2733
2734

منم ندیدم.خیانت نکنید تو زندگی کسی نرید فرقی هم نداره زن یا مرد باشی.ادمی که به همسرش وفا نکنه به شما هم نمیکنه یه بهتر از شما که گیرش اومد بازهم خیانت میکنه چون ذاتش کثیفه.به خدا خوشبخت نمیشید آه اون آدم دنبالتونه.شایدم هیچوقت تاوان پس ندین ولی هرجایی از زندگیتون کوچکترین مشکلی پیش بیاد فکر می‌کنید از آه اون آدمه این تا آخر عمر همراهتونه.زندگیتون رو روی خرابه های زندگی یکی دیگه نسازید.

اللهم عجل لولیک الفرج🇮🇷

چقد قشنگ چقد باشعور و فهم💜

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مطمئن باش دودمانش به باد میره

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2740

اگه من به کسی خیانت کنم یا در حق کسی بدی یا ظلم کنم یا احساسات شخصی رو زیرپا بزارم در نهایت اون روز میگذره و تموم میشه امایک روزی من با وجدان و حقیقت خودم روبرو میشم که اگه اون شخص هم منو بخشیده باشه یا حتی خدا هم منو ببخشه من نمیتونم خودم رو ببخشم چون با وجدان خودم روبرو شدم...

و یک احساس پشیمونی به اندازه بینهایت خواهم داشت...بینهایت یعنی تا ابد و در این دنیا و اون دنیا همراهم خواهد بود ..ک بزرگترین عذاب واسه درون منه...

قربونت برم🩵

نری که حیفی گل❤️

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩
خیلی از اولیا گوه میزنن ب همچی این میشه ک دومیا میان وسط و اتفاقا خوشبختم میشن

هیچکس با رفتن وسط زندگی یه نفر دیگه خوشبخت نمیشه شاید الان به خیال خودش خوشبخته صبر کن چندسال دیگش رو ببین

اللهم عجل لولیک الفرج🇮🇷
2706