2737
2739

دو سه تا سوال مذهبی برام پیش اومده بود 

در مورد مرگ و استجابت دعا و بخشیدن و....

از کارشناس مذهبی پرسیدم 

جالبه از سه تا کارشناس متفاوت 

هر سه تاشون گفتن وسواس فکری داری برو مشاوره حالمو بد کردن

حس روانی بودن به آدم میدن

مگر هر کسی سوال مذهبی براش پیش میاد وسواس فکری داره؟؟ ربطش چیه؟ 

سوال دارم تا سوال جلوی وسواسو از هرجا بگیری منفعته

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی؟

وسواس رو هرچی زودتر درمان کنی برد کردی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740
سوال دارم تا سوال جلوی وسواسو از هرجا بگیری منفعته

سوالهام خیلی معمولیه

مثلا یکیش چکار کنیم دعامون مستجاب بشه؟ 

یا یکیش آیا ما در تعیین زمان مرگمون دخالتی داریم یا نه؟

اینها مشکلشون چیه؟ 

سوالهام خیلی معمولیه مثلا یکیش چکار کنیم دعامون مستجاب بشه؟  یا یکیش آیا ما در تعیین زمان مرگ ...

عزیزم وقتی سه نفر همزمان گفتن حتما سوالاتون جوری بوده که روش وسواس داشتین که گفتم بهتره یع فکرش باشین وگرنه برای سوالات عادی نمیگن وسواس داری

سوالاتت که بد نیست اما اینکه چی می پرسی و چه قدر اصرار به سوالات داری و چه قدر فکرتو در گیر کرده و چ ...

سوالام اینها بود

چکار کنیم دعاهامون مستجاب بشه 

یا یکیش این بود آیا ما در زمان مرگ خودمون تاثیری داریم یا از قبل مشخصه و....

واقعا نه اصراری کردم نه تکراری 

عزیزم وقتی سه نفر همزمان گفتن حتما سوالاتون جوری بوده که روش وسواس داشتین که گفتم بهتره یع فکرش باشی ...

نه هر سه شون از یک مرکزن که سوالهام ثبت میشه یکیشون که گفت بقیه هم گفتن. 

سوابق سوالهام را فکر میکنم میبینن

نه هر سه شون از یک مرکزن که سوالهام ثبت میشه یکیشون که گفت بقیه هم گفتن.  سوابق سوالهام را فکر ...

نمیدونم والا الانم روش حساسین اگر یقین دارین وسواس نیس پیگیر نشین

نمیدونم والا الانم روش حساسین اگر یقین دارین وسواس نیس پیگیر نشین

یکم بهم برخورد. و حس بد گرفتم که این چه رفتاریه نشون میدن.

اصلا سوالهامو جواب نمیدن 

البته تو گوگل هست. اما خب مقالات زیاده و آدم وقت نمیکنه همه را بخونه و نمی دونه کدوم معتبره. 

گفتم از کسی بپرسم علمشو دارن. 

ولی انگار به حای مطالعه درسهای خودشون میرن کتابها روانشناسی میخونن و یه چیزی شنیدن به همه میبندن. یا احتمالا دنبال مشتری برای مراکز مشاوره میگردن. 

پیگیرشون که نیستم ولی گفتم شاید کسی این مسئله براش پیش اومده باهم صحبت کنیم یکم حسم خوب بشه