2737
2734

اولش اونقددددددر اصرار کرد تا اوکی شدیم بعدش گفتم هدف رابطه چیه ؟ گفت حالمون باهم خوب باشه گفتم من هدف دارم گفت خانوادم فووق مذهبین و نمیشه گفتم بریم مشاور گفت مشاور ک خانوادم رو بیشتر خودم نمیشناسه چند باری غیر مستقیم ی اشاره هایی کرد ولی من محکم و قاطع گفتم نه ، هزار بارم خاستم کات کنم سر نبودن هاش رفیق بازی هاش نمیذاشت برم ول کنم نبود تا شب سال تحویل ک ی شماره ناشناس زنگ زد گفتم کی بود گفت مال ی سال قبله ولی فک کنم دروغ میگفت جدید بود و از فرداش ن زنگ زد نه پیام منم ندادم و تمام 🥲🥲🥲

گم شه بره کسی ک عقلش وسط پاشه

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
قشنگ بود 

۸۰ درصد پسرا الان این طوری شدن

اگه نمیریختن سرم میگفتم ۹۰ درصد 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

خدارو شکر معنی خونواده  فوق مذهبی رو فهمیدیم توی خونواده فوق مذهبی  بزرگ شده دنبال کثافتکاری بوده اگه توی خونواده لامذهب بود چیکار میکرد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
خدارو شکر معنی خونواده  فوق مذهبی رو فهمیدیم توی خونواده فوق مذهبی  بزرگ شده دنبال کثافتکا ...

بخدا خانوادش چنان مذهبی بودن ک اگ می‌فهمیدن حتی با دختر حرف میزنه از خونه بیرونش میکردن ولی اون قبولشون نداشت البته جلوشون احترام نگه می‌داشت ولی پشت سر همه کاری می‌کرد 

🥲🤌 فک کردم فقط برا من اینطوره 

همه گیره

دخترا هم کم بی پروا نشدن 

یکیش خودم ک اجازه دادم چنین فردی وارد زندگیم شه و منو شرمنده ی خانواده و دوستام کنه 

اینقدر به پسرا رو دادن تا بهشون میگی سلام درخاست رابطه میدن...حال بهم زنا

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
2706