2733
2734
عنوان

پر مویی😮‍💨

144 بازدید | 12 پست

من اول مو بودم بعد تازه دست پا دراوردم  چیکار کنمممم😬🥲مو زخیم ندارما فقط تیره هستن و زیااااددد

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ من مو زخیمم دارم 

یعنی جوری که من مو دارم داداشم نداره 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
2728
اگه مشکل هورمونی نداری لیزر کن

اره ندارم فک کنم چونه و سینه موی زخیم ندارم اصلا بعد میخوام زیر نظر دکتر غدد برم لیزر

سلامممم من سارام😁۱۸ سالمه و متاهلم❤️🥲منتظر کوچولویی هستم ک خدا به مامان و بابام داده🥳💚
2740
منم بگم لیزر یا کافیه؟😂. حتما برو من ۵جلسه رفتم تا حالا خیلی خوبه فقط دستا دیر تر جواب میده بقیه جا ...

اتفاقامن دستم فقط زود جواب گرفتم

درد آدما رو عوض میکنه ⁦:⁠)⁩