2733
2739
عنوان

میای یا نه 😔

53 بازدید | 3 پست

من یه بابایی دارم که نه در حق ما پدری و نه در حق مادرم همسری کرده و الان هرچی که هست از نظر احترام هست وگرنه کسی علاقه ای چندان بهش نداره 

مادرم زن خیلی قوی و با گذشت و مهربونیه 

پدرم آدم بی مسئولیت و خودخواه 

الان من ۲۱ سالمه ولی اصلا براش مهم نیست که جهاز ندارم یعنی فقط حرفش رو میزنه

من خودم هم دانشجوام هم سرکار میرم و با حقوقی که میدن خورده خورده جهاز میگیرم امید خدا حقوقمم زیاد نیست ولی بازم راضیم 

خیلی بدم اومده ازش اصلا دوست ندارم ببینمش این حس کم کم به وجود اومد با اخلاق و کردار بد خودش 

ولی فکر میکنم یه پدر خوب روی اعتماد بنفس دختر ب شدت تاثیر داره 

خلاصه جهت دردودل گفتم بهتون هرکس خوند یه صلوات بفرسته ممنونم ازتون 💚🥲

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️🙂‍↔️

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعی😵🔪

🥺🫶

2731