2737
2739

من با حکم دادگاه رفتم پزشکی قانونی گفت باکره ای قرار بود تا ۴۸ ساعت ارسال کنن جوابو‌ که نکردن زنگ زدم گفتن سیستم دادگاه مشکل داره بیا دستی ببر افتاد به تعطیلات 

حالا استرس دارم که نکنه دوباره بگن بیا معاینه چرا تا الان جوابو ندادن ممکنه بگن بیا دوباره؟؟؟ 

من میخوام حتما پاک شه اسمش از شناسنامم

اصلا نیاز نبود بری پزشک قانونی که 

قاضی از خواهر من سوال کرد دخول نداشتی اونم گفت نه حرفشو سند زدن اغلب اگه بگی باکره نیستم میفرستن 

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوباره   معاینه نمیکنن. خیالت راحت‌. عروسمون  خیلی زود    تونست   اسم داداشمو  از شناسنامه پاک کنه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
فک نمیکنم 

یعتی رابطه داشتی؟

عروسمون هم رابطه داشت،ولی برای  حفظ بنیان  خانواده،میزنن باکره بوده. نگران نباش.

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
اصلا نیاز نبود بری پزشک قانونی که  قاضی از خواهر من سوال کرد دخول نداشتی اونم گفت نه حرفشو سند ...

من اصلا احتمال نمیدادم باکره باشم هرچند کم بود ولی بود البته تو سال ۱۴۰۲ کلا دوبار بود قبلشم ۲ ماه یه بار اینا رو گفتم به قاضی گفت پس شانستو امتحان کن برو پزشک قانونی

2738
اصلا نیاز نبود بری پزشک قانونی که  قاضی از خواهر من سوال کرد دخول نداشتی اونم گفت نه حرفشو سند ...

نه. شهر ما  میفرستن.‌‌شهر تا   شهر کمی   متفاوته

من اصلا احتمال نمیدادم باکره باشم هرچند کم بود ولی بود البته تو سال ۱۴۰۲ کلا دوبار بود قبلشم ۲ ماه ی ...

ولی الانم از بس رابطه ها زیاد شده پزشک قانونی سخت نمیگیره

واسه من ک اینقد شلوغ بود اصن ندیده گف پاشو برو

من اصلا احتمال نمیدادم باکره باشم هرچند کم بود ولی بود البته تو سال ۱۴۰۲ کلا دوبار بود قبلشم ۲ ماه ی ...

صداقتت رو  عشقه     😅

2706