2737
2734

دو سه شبه از ساعت ۱ و ۲ شب به  برام کار نمیکنه بالا نمیاد اصلا  نمیدونم چرا  

برا شماهم دیشبو پریشب اینجور بوده؟

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

کند کار میکنه

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوتا تاپیک قبلم نی نی یار پنج گفتن ک چرا کار نمیکنه

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

اره برا منم ارور میده 

ترسیدم گفتم نکنه چیز جنسی بد گفته باشم کاربریم ترکوندن 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2738
دوتا تاپیک قبلم نی نی یار پنج گفتن ک چرا کار نمیکنه

مرسی عزیزم

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚