2737
2734
عنوان

رفتم خونه خانواده همسرم، نتونستم کمک بدم درست. حالا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1124 بازدید | 42 پست
۶ تا بچه اونجا بود سرصدا نبود؟مریض داری میکردید مثلا؟ به شوهرت بگو اولا وظیفه توعه از مادرت نگهداری ...

اصلا سرسام اور بود. ولی اونا از ادمای عادی متفاوت اند. شلوغ پسندن و همش هم با بچه ها دعوا میکردن. 

برادرشوهرم دوبار پسر من رو زد. یبار نیشگون گرفت که دیدم...

و جالب اینجا راضی هم نمیشن که نریم و نباشیم. نباشیم هم یه صفحه ای میزارن

تازه بچه های خواهرشوهرام هم می اومدن.  

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

والا من اگه به جای شما بودم همبن که لطف کردم شوهرم و بردم بهشون کمک کنه و خودم بچه هام و جمع کنم ازم کلی ممنون هم هستند 

شما مگه ربات هستید که انقدر توقع ازتون دارند 

والا مادرشوهر من فقط از شوهرم توقع داره چون پسرشه 

من همین که عروس خوبی باشم و کنارش باشم واسش کافیه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا سرسام اور بود. ولی اونا از ادمای عادی متفاوت اند. شلوغ پسندن و همش هم با بچه ها دعوا میکردن.&nb ...

یا خدا 

واقعا شوهرت باید خودش درک داشته باشه تواین وضعیت نره یا ساعتی بره

چه خبره اینطوری والا منکه اعصابم نمیکشه

والا من اگه به جای شما بودم همبن که لطف کردم شوهرم و بردم بهشون کمک کنه و خودم بچه هام و جمع کنم ازم ...

گفتم بهش قبول دارم که شاید خیلی موثر نبودم. ولی دیگه تنبلی هم نکردم کارامم رو دوش کسی نذاشتم. 

حالا تشکر نمیخوام ولی اینطور بی منت کردن هم خوب نیست. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728

پس چرا چرا جدیدا طرفای ما مد شده هر کی بیشتر کار کنه به چشم کارگر حمال بهش نگاه کنن؟ والا مثلا تو مهمونی هیشکی دس به سیاه سفید نمیزنه کلا قیافه میگیرین میشینن 

درضمن کمک شما وظیفه نیست لطف هست باور کن هر چقدر هم کمک کنی تهش باز شوهرت براش مهم نیست 

گفتم بهش قبول دارم که شاید خیلی موثر نبودم. ولی دیگه تنبلی هم نکردم کارامم رو دوش کسی نذاشتم.  ...

خودش،چی کار می کنه اونجا ؟

شوهرم من خودش کاریه تمام کارای مادرش و انجام میده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
یا خدا  واقعا شوهرت باید خودش درک داشته باشه تواین وضعیت نره یا ساعتی بره چه خبره اینطوری وال ...

نره که دست خودش نیست. 

اونا خودشون این وضعیت رو میپسندن و شوهرم نره گله میکنن. 

شوهرم میگفت بمون من برم سر کار دو هفته و برگردم. 

من بهونه کلاسای پسرم رو کردم نموندم. 

کلا یه طور خاصی ان... و توقعات عجیب غریب دارن. 

پس چرا چرا جدیدا طرفای ما مد شده هر کی بیشتر کار کنه به چشم کارگر حمال بهش نگاه کنن؟ والا مثلا تو مه ...

حالا همین جاریمم زیاد احترامش نمیکنن. فعلا دستشون بستس... کاریش ندارن. 

وگرنه به طبل بادش میدن همیشه. 

کلا این جاریم، از همه بیشتر ضربه دیده از خانواده همسر... و خیلی سادس. 

2740
یه جاری دارم ک فامیلشونه اون اصلا نمیاد کمو. یکی دیگم هم کم می اومد.  ولی اون دوتا همسراشون به ...

بچه هات واقعا کوچیک هستن همینکه از زیر دست و پا جمعشون کنی باعث اذیت بقیه نشن کمک کردنه . شوهرت اشتباه می‌کنه متوقع هست ازت .. اینجور جاها کمک پشت صحنه نده . کارای تو چشم و پذیرایی انجام بده .

پس چرا چرا جدیدا طرفای ما مد شده هر کی بیشتر کار کنه به چشم کارگر حمال بهش نگاه کنن؟ والا مثلا تو مه ...

به شوهرم گفتم حالا کاش قدر بدونید 

که فک نکنم. 

همون که نمیاد کلا انقدر احترامش میکنن که حد نداره. مثل سگ میترسن ازش. ولی همین ک میگم زرنگه همیشه فتنه میندازن تو زندگیش

یکیتون  باید  بچه هارو  کنترل میکرد  یکیتون   کمک میداد.   همسرت  نمک نشناسه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
حالا همین جاریمم زیاد احترامش نمیکنن. فعلا دستشون بستس... کاریش ندارن.  وگرنه به طبل بادش م ...

خدا   اجرش بده. اجرش با خداست.من همون عروس  بدبختم😂😂😂😂

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706