2737
2734
عنوان

دوست پسرم ده سال ازم کوچیکتره

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 40 پست
از کارم بیام بیرون؟ چون گفته ی سال دیگه کارش درست شد تصمیم ازدواج داره

خیلی بچس برای ازدواج

اگه میتونی اره بیا بیرون‌

هرجوری شده تمومش کن فقط 

نزار بیشتر از این حس پیش بیاد

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

😂😂😂یاد خودم افتادم مجازی عاشق یکی شدم البته همشهری بود وقتی خاستم برم دیدنش گف ۱۸سالمه 😐😂اول گفته بود ۲۵سالمه 

دقیق مث این پسر بود خانوادش مشروب خور بودن و اصن عقاید درستی نداشتن تازه پسر خودشم دست بزن داشت چن بار کم مونده بود منو بکشه😐😂خلاصه ازش جدا شدم اونم به چه بدبختی تو هم بهتر زودتر فراموشش کنی

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۸ سالته اونم ۱۸ از بچگی هم بهم علاقه دارین  مثلا ۲۴ سالت بودنی ب پسر ۱۴ ساله چش داشتی  ...

نه🤣🤣🤣

۵ ماهه میشناسمش.

شناختم هم از خانوادش در حد حرفای خودشه

2728
یا خدا🥲 دیگه مطمئن شدم قیدشو بزنم

اره عزیزم این هنو بچه س میخای خودتو بدبخت کنی به پاش بمون 

زودتر ازش فاصله بگیر

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2740
اره عزیزم این هنو بچه س میخای خودتو بدبخت کنی به پاش بمون  زودتر ازش فاصله بگیر

ولی دوستم گفت الان مردا زنهایی خیلی کوچیکتر رو میگیرن، چه اشکال داره زن بزرگتر باشه

اگه منو عروس خودتون حساب نمی کنید یه نظرم ما بدیم😂

اینجا همه عروس منن😂😂بخاطر پسرم اشکال نداره یه نظر بده

اره عزیزم این هنو بچه س میخای خودتو بدبخت کنی به پاش بمون  زودتر ازش فاصله بگیر

دختر عموم ده سال از شوهرش بزرگتره، بعد از چند سال شوهرش هنوز هم میمیره براش.

البته خانواده ی اون خیلی بهترن، تو ی تایپن

2706