2737
2739

من اپل واچ واسه تولد دوستم خریدم 

الانم رابطه امون قطع شده

من خیلی خسیسم نمیدونم چی شد که این کارو کردم😂

مثل چی پشیمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سال 98 اوایل ازدواج هرشب رستوران هر شب بیرون دور دور 

پول یه ماشین خوب به باد دادیم اگه جمعش میکردیم یا کادو عروسی و طلاها و ماشینمون میفروختیم میشد خونه بخریم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

یه طوطی خریدم ۴۰میلیون ولی فروختمش ۱۲۰میلیون خیلی حال داد 

از خریدام پشیمون نمیشم البته اینم بگم اوایل که جوجه بود مریض شد انقدر گریه کردم که چه کنم پولم پرید😅😂😂😂

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
سال 98 اوایل ازدواج هرشب رستوران هر شب بیرون دور دور  پول یه ماشین خوب به باد دادیم اگه جمعش م ...

بجاش خوب بود الان ماشین داشتی ولی افسرده بودی و حسرت دور دور تفریح بقیه رو میخوردی😂

2706