2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم بهتر از سیپروترونه

دکتر برا من روکین نوشت

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
ولی پوستم سفید شده

چن وقت خوردین 

قط‌کردی افتادی ب لکه بینی یا پریود شدی 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
من نه

خب چن ماه مصرف کردین 

بمن ۴ ماه داده 

هرماه ۱۰ عدد

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
دوفاستون؟

اره من بیشتر خاستم سایز بگیرم 

تنبلی هم داشتم 

گفته از ۱۴ پریودیت ب مدت ده شب بخور

تا چهار ماه ک بشه ۴۰ عدد

ب دکترم گفتم گفت اگر میخوای جوشای صورتت برن و پوست سفید بشه سیپروترون بخور 

کاش سیبل رو امتحان میکردی 

اون بهتره من تجربه دوتاشو داشتم اصلا عوارض نداره از ی شرکتن موادشون هم یکیه 

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
اره من بیشتر خاستم سایز بگیرم  تنبلی هم داشتم  گفته از ۱۴ پریودیت ب مدت ده شب بخور تا چ ...

گرونم هست لامذهب 

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           
2706