2737
2734
عنوان

ابراز حس👀👀👀👀👀

84 بازدید | 9 پست

بچها به نظرتون ابراز حس به پسرخاله کار خیییلی غیر معقولیه؟

دوست دارم بدونم نظرتون رو

اینم بگم ک باهم از بچگی بزرگ شدیم و ارتباط خوبی داشتیم...

۱۸ سالمه..👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترین کاره ابراز علاقه به فامیل

خیری توش نیست

من یه مدت پسرخالم بهم پیام میداد ولی عاشقانه و اینا نبود

چت عادی بود

یه روز واقعا حوصلشو نداشتم بهش گفتم دیگه به من پیام نده

رفته بود عالم و آدم رو خبر دار کرده بود گفته بود فلانی به من بی محلی میکنه همه فهمیدن با من در ارتباط بوده فکر میکردن عاشقانه بوده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2731
من باشم اصلا نمیگم مخصوصا وقتی فامیله 

همه همینو میگن بهم  میگن ک ممکنه کل فامیل بپیچه و اینکه مخصوصاااا خونوادم شدیداااا حساس😑 پیدونم اتفاقای بدی میفته ولی کاش بتونم حسم و کنترل کنم 

بدترین کاره ابراز علاقه به فامیل خیری توش نیست من یه مدت پسرخالم بهم پیام میداد ولی عاشقانه و اینا ...

اونم همش استوری هامو بخصوص عکسایی ک از خودم میزارم رو ریپ میزنه یا ریکت میده منم ب سرم زده بود این حرکتو بزنم یا غیرمستقیم بگم

2740
همه همینو میگن بهم  میگن ک ممکنه کل فامیل بپیچه و اینکه مخصوصاااا خونوادم شدیداااا حساس😑 پیدون ...

اصلااا همچین کاری رو نکن ببین ب خدا ی مدت دیگه میگی چقدر خوب کردم ک نگفتم حالا کار به فامیل ندارم ولی پسرا اکثرا بی جنبن تا بهشون ابراز علاقه بکنی خودشونو میگیرن دل خودت می‌شکنه تو فامیلم خبرش پخش میشه خودت اذیت میشی 

اصلااا همچین کاری رو نکن ببین ب خدا ی مدت دیگه میگی چقدر خوب کردم ک نگفتم حالا کار به فامیل ندارم ول ...

حرررفات واقعا درسته  با کوچکترین حرفی فاز برشون میدارع 

مرسی فداتشم ک وقت گذاشتی