2733
2734

به بهانه ک تو مادر نیستی بچهاتو ول کردی    ولی اینا هموناین ک وقتی با بچهام   میامدم میگفتن چرا بچهار اوردی  بچهای مردمو میاری ک چی کاریشون بشه کی جواب بده  باباشون خرجشونو بده 💔

اینا منو مریشب از ترمینال اوردن ک نرم از شهر  گفتن مگر خوکه بابا نداری بری و چنان و ۰۰۰۰ برادر وحشیم فهمیده زنگ زده ب چ حقی دختره باز قهر کرده 

بخدا فقط دنبال اینه  عقدهای بدبختیاشو سر من خالی کنه مثل هنیشه  من ب م از شهر ؟ قانونی چی میشه ؟ چکار کنم  یکم در حد گمانم ۱۲۰ تومنی طلا دارم گمانم نمیدونم کلا چند کرم هست یا چقدر میشه    ب نظرتون بفروشم جایی کرایه کنم ؟ چکار کنم این جا  امن نیست برام  💔😪✋🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم شرایطت چی بوده که قهر اومدی ولی تو روخدا تا پشتوانه ندارین جوری قهرنکین ک مجبوربشین از خونه ...

نمیشه قهر نکرد نمییییشششششههههه  من چند بار خودکشی کردم بخدا ک خودم وضعمو میدونم چقدر بدبختم 

نمیشه قهر نکرد نمییییشششششههههه  من چند بار خودکشی کردم بخدا ک خودم وضعمو میدونم چقدر بدبختم&nb ...

عزیزم انشاالله که زود مشکلت حل بشه اگه امکانشو داری سعی کن از لحاظ مالی لااقل مستقل بشی تا راحت بتونی خونه بگیری

چرا قهر کردی،بهتر نبود چون پشتت نیستن خونه رو ول نمیکردی؟

نه اون جا غیر قابل تحمل بود پدر شوهرم رواتیه تو پلها فوش بارونم کرد  

سوهرم جاده کار میکنه دعوا داشتیم سر چتاش و فضای مجازیش با دخترا و کارش و اینکه چند ماهه رابطه نداریم  حرفای رکیک زد بهم    منم فوشش دادم    اونم زنگ زد ب باباش و ننش اونام تو پلها فوش و داد و بیداد  وقتی رفتن بچهام خواب بودن زدم بیرون با گریه خواستم برم از شهر میدونیتم خونه بابام هم همین جور منو سر زنش میکنن 

2740
نه اون جا غیر قابل تحمل بود پدر شوهرم رواتیه تو پلها فوش بارونم کرد   سوهرم جاده کار میکنه دعو ...

تو هم جواب فوشاشون رو میدادی ولی بیرون نمیرفتی اگه همین امشب اتفاق افتاده،همین الان برگرد پیش بچه هات ولی با خونواده شوهرت قهر باش چون خونوادت پشتت نیستن

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم