2737
2739

و مامانتونم ی ادم دهن لق ک اگ چیزی بفهمه همه میفمن و  این قضیه مربوط ب گذشته پسر عمومه و نمیخوام ابروش بره و گناه کنم  و از طرفیم نمیدونم الان اینجوری هست یا نه یا اونی که شنیدم واقعا راست بوده یا نه .ولی خوب اگ همینجوری هم بگم نه میترسم بگن از حسودیش گفته چون مامانم خیلی پسندشه میدونم اعتقادش اینه از همسر من سر تره و ی درصدم نمیخوام فک کنه من نمیخوام بشه .ولی برا اینده خواهرمم میترسم نمیدونم چ غلطی کنم 

کاربری دست دو نفر👧

چکار کرده پسر عموت 

چن سالتونه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جدایی از گذشتش الان ب ظاهر خیلی پسر خوبیه و خونواده خوبیم داره نمیدونم کارا قبلشو بزارم ب حساب نوجوونیش  یا واقعا مشکل سازهخواخر خودم دختر خیلی پاک و مظلومیه

کاربری دست دو نفر👧
2740
نه من یدونه خواهر کوچیک تر دارم اون میخواد ازدواج کنه  خواهر بززگم خیلی وقته نمیاد

خب من باشم میگم بهش حتی اگه بزنن تو گوشم

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود
به هیچ وجحه منه الوجوح ازدواج فامیلی رو قبول ندارم چون سرم اومده مثله سگ پشیمونم

مامانم خیلی مشتاقه خودمم حس خوب ندارم یدونه ازدواج فامیلی داشتیم ک با جنگ و دعوا و قهر فامیلا از هم جدا شدن

کاربری دست دو نفر👧
خب من باشم میگم بهش حتی اگه بزنن تو گوشم

بحث این نیست ک دعوام کنن میترسم ابرو پسر عموم بره و الانم پسر خیلی خوبی باشه برا ازدواج و ادم شده باشه و من جلو این ازدواجو بگیرم

کاربری دست دو نفر👧

شب عقد خواهرم من 13 سالم بود میدونستم یسری چیزارو ولی نگفتم چون خودشونم میدونستن

حالا خواهرم دوتا بچه داره و سرشار از همون مشکلاته

همش با خودم میگم کاش آن موقع میگفتم به همشون 

یادمه زیر پتو گریه میکردم

الان میگم کاش جلو چشمشون گریه میکردم

بحث این نیست ک دعوام کنن میترسم ابرو پسر عموم بره و الانم پسر خیلی خوبی باشه برا ازدواج و ادم شده با ...

به خواهرت بگو این موضوع برا چند سال پیشه و تحقیق کنه و حواسش باشه 

نهایتا ی مدت نامزد باشن

2706