2733
2734

بچه ها من اصلا اوضاع روحیم خوب نیستش همش دارم به خودکشی فکر میکنم به فرار کردن به کشتن خانواده ام حس میکنم حتی ماهی مونم داره باهام حرف میزنه از یه چیزی می‌ترسه اصلا نمیدونم چمه چرا اینطوری شدم غروب رفتم روانپزشک نبودش گفتن بعد تعطیلات میادش تا ۱۳ نیست الان چیکار کنممم😭😭😭مغزم داره منفجر میشههههه دوس دارم برم یه بیمارستان روانی بستری شم 

لعنت به خانواده ام بخاطر این بلایی که سرم اومده تقصیر اوناستتت

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

شوهرم کارمند یه بیمارستان روانیه انقدر میاد تعریف میکنه از حالشون 

سعی کن با مشاور صحبت کنی پات نکشه اون مکان

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده عزیزم موضوع چیه، 

خودمم نمیدونم چمه چندین مسئله برام پیش اومده و نتیجه اش شده حال الانم 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
2731
شوهرم کارمند یه بیمارستان روانیه انقدر میاد تعریف میکنه از حالشون  سعی کن با مشاور صحبت کنی پا ...

ن حتما باید بستری شم حالم خیلی بده 

خودمم نمیدونم چمه چندین مسئله برام پیش اومده و نتیجه اش شده حال الانم 

ببین ما اول فکر میاد تو سرمون، اگر این افکار منفی باشن، تولید احساسات و هیجانات منفی میکنند، و در نهایت رفتار منفی از ما سر میزنه، 

پس میشه نتیجه گرفت ، در یک موقعیت بخصوصی قرار داری، که این موقعیت یکسری افکار منفی رو به ذهنت آورده ، و تو دچار احساسات منفی مثل غم یا خشک یا ...شدی ، و فکر می‌کنی با رفتار آسیب زدن بخودت میتونی ازین قضیه خلاص بشی ....که این اشتباهه، افکارت باید بازنگری بشن و بالطبع احساساتت

ن حتما باید بستری شم حالم خیلی بده

ان شاالله خدا به آرامش برسوندت 

ولی باز میگم برا خودت پرونده روانی درست نکن تو اون مکان حیفه به خدا

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
ببین ما اول فکر میاد تو سرمون، اگر این افکار منفی باشن، تولید احساسات و هیجانات منفی میکنند، و در نه ...

خب چطور باید بازنگری شه

2738
خب چطور باید بازنگری شه

با کمک مشاور و روانشناس در خلال جلسات میتونی این چرخه افکار رو دربیاری و متوجه بشی که کجاها خطا داری، و کجاها مهارت حل کردن مسأله رو باید یاد بگیری، که جای اینکه مثلا به عنوان یه راه حل به خودکشی فکر کنی، یاد بگیری مسأله و مشکل رو چجوری باید حلش کنی که این گزینه دیگه برات یه راه حل نباشه

با کمک مشاور و روانشناس در خلال جلسات میتونی این چرخه افکار رو دربیاری و متوجه بشی که کجاها خطا داری ...

درسته ممنونم حتما بعد تعطیلات میرم پیش یه مشاور