2733
2734
عنوان

یادمه مطب بودم ،دکتر زنان یه خانومه اومده بود ک....

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 33 پست
یعنی خصوصی تر از دکتر زنان نداریم توی پزشکها. و جالبه تنها کسایی که چندتا چندتا ویزیت میکنن همینان

مخصوصا دولتی چهار پنج نفره ویزیت میکنن

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
همه ی خانومای بیگناه میگیرن ک روح شون هم  بیخیره  لعنت به مردای شکم سیر و تنوع طلب

لعنت چه به زنش چه مردش که خیانت میکنند

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
همه ی خانومای بیگناه میگیرن ک روح شون هم  بیخیره  لعنت به مردای شکم سیر و تنوع طلب

خب اون مرده با یک زن خیانت کرده ...لعنت به زن و مرد تنوع طلب و خائن

با احتیاط اینجا هستم ۶ بار ترکیدم.. کاربر قدیمی هستم ❤😒
مخصوصا دولتی چهار پنج نفره ویزیت میکنن

خیلی هم شلوغ

انقد نوبت میدن برا یه روز ک نگو 

برا همین نوبت زیاد میدن ک سه تا سه تا وارد میکننن

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731
خب اون مرده با یک زن خیانت کرده ...لعنت به زن و مرد تنوع طلب و خائن

آره خب

من اینجا چون بحث آقا بود گفتم 

کم نیستن زنای خیانت کار 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
خیانت 😅 بیخیال  طی کردم یه خورده شو

انشاءالله خدا خودش آرامشی بهت میده حال خوبی بهت میده که روزی چندین بار میگی خدایا شکرت🌷🌷🌷

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
واو به غیر از بینیش دیگه کجاش عملی بود؟  اینکه خوشگل بوده شوهرش چی میخواسته دیگه😏

توجه نکردم دیگه 

من همیشه بینی هارو نگا میکنم آیا قشنگ عمل کردن یا نه😅

اینا ذات شون کثیفه ،بهترین ام باشی میرن کارشونو میکنن

اصلا ربطی نداره زنش از اون خرابا سر تره 

انشاءالله خدا خودش آرامشی بهت میده حال خوبی بهت میده که روزی چندین بار میگی خدایا شکرت🌷🌷🌷

واقعا آرامش داده ها

آرامش داده

اصلا باورم نمیشه منی ک انقددددددد دیونه شده بودم 

ولی انگار منو خدا بغل کرده 

شرمنده ام کرد جلو بابام مامانم داداشم آبجیم و دوستام 

واقعا آرامش داده ها آرامش داده اصلا باورم نمیشه منی ک انقددددددد دیونه شده بودم  ولی انگار م ...

عزیزدلم خداروشکر 🌷🌷🌷🌷

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

خنگول دوست داشتنی،  تو اون یکی تاپیک جوابتو ندادم، تعطیل شد، نه بابا آب کجا اون تو میمونه دختر،  مگه سرش پایین نیست  از نفهمیدنت خیلی خوشم اومد

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
خنگول دوست داشتنی،  تو اون یکی تاپیک جوابتو ندادم، تعطیل شد، نه بابا آب کجا اون تو میمونه دختر، ...

😂😂😂

خب مثلا بره اون ته بمونه 

تو رحم 😂

فک میکردم میره آخره آخر 

😂😂😂 خب مثلا بره اون ته بمونه  تو رحم 😂 فک میکردم میره آخره آخر

آخخخخ دیوونه      دهانه ی رحم بسته س بابا، فقط وقت پریودی یکم باز میشه،  آروم آروم خون پریود میاد،  اگه اونقد باز بود که یه دیقه ای تخلیه میشد، یه هفته ده روز علاف نبودیم که... 

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
آخخخخ دیوونه       دهانه ی رحم بسته س بابا، فقط وقت پریودی یکم باز میشه،  آ ...

😂😂اوکی

بهم ثابت شد خنگم 🤣🖐

2706