2737
2734
عنوان

پدرشوهر

85 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. در حال حاضر ده ماهه که پدرشوهرم با ما زندگی میکنه. چون با زن خودش اختلاف پبدا کرده و از اونجایی که این واحدی که ما میشینیم مال خودشه و خودش داده، شوهرم نمیتونه بهش بگه برو. از اونطرفم شوهرم میگه ما هم نمیتونیم بریم. چون اونوقت مجبوریم طلاهای دست دوم که کم کم خریدیم تا یه سرمایه داشته باشیم که بعدا باهاش کاری کنیم یا هر سال مقدارشو اضافه کنیم تا بتونیم برای خودمون به آپارتمان بخریم، بفروشیم و بدیم جای پول پیش خونه که با تورم هر ساله ارزشش کم و کمتر میشه و دیگه نمیشه باهاش خونه خرید

حالا کارهای مختلفی که پدرشوهرم میکنه و باهاش مشکل دارم به کنار، چیزی که الان اعصابمو خورد و داغ کردمو خیلی ناراحت شدم اینه که به دختر دو سالم میگه بمیری چقدر سروصدا میکنی. بهش گفتم دور از جونش این چه حرفیه لطفا نگید اینجوری. دوباره از عمد دو بار دیگه تکرار کرد و بهش گفت بمیری ایشالله و فلان. البته از این حرفا قبلا هم خیلی زده و مثلا به دخترم بازم گفته مرده شور و بمیری و اینا.

من به شوهرم گفتم و انتظار داشتم به پدرش تذکر بده. اما شوهرم تازه سر من داد میزنه که حالا عزرائیل واینساده اونجا که اگه یگی گفت بمیری بره طرفو بکشه و تو هم عین اون ‌..خولی و همه ی آدمای دور و بر من ...خولنو اینا

میخوام بدونم دوستان، حق با شوهرمه و من نباید ناراحت بشم یا حق با منه؟

سال اول ازدواجم همسرم خونه داشت ی خونه لوکس حالا درست ۱۰۰متر بود کوچیک بود ولی فوق العاده لوکس و شیک کجا تو اپارتمانی ک دوتا خواهرشو مادرشم ساکن بودن من فقط ۱۷ماه دوم اوردم سال ۹۸ من حدودا ۴۰۰میلیون طلا فروختم ۲۰۰م ماشینمو از اونجا بلند شدم الان همرو دارم دوباره خریدم ولی ارامشمم از دست ندادم خودتو نجات بده دختر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امکانش هست واسطه بشی آشتی بدیدشون تا برگرد خونه ی خودش درکت میکنم با بقیه بچه هاش صحبت کنین حداقل تقسیم کنن خونه ی هر کدوم چند هفته بمونن همیشه خونه ی تو باشن واقعا عذاب آور 

امکانش هست واسطه بشی آشتی بدیدشون تا برگرد خونه ی خودش درکت میکنم با بقیه بچه هاش صحبت کنین حداقل تق ...

نه خودش میگه امکان نداره آشتی کنم. وگرنه بقیه میخواستن واسطه بشن. یه دونه پسر دیگه داره که اولا همه خانواده شوهرم از جمله پدرشوهرم، به خاطر مشکلاتی که با زنش دارن کلا قطع ارتباطن و نمیرن اونجا، دوما اون برادر شوهرم خودش با این موضوع که پدرشوهر با آدم زندگی کنه مخالفه و نمیذاره و چون از خودش خونه داره مجبور نیست. ما هم به خاطر اینکه خونه مال خودشه مجبوریم

2740