2737
2739

نماز در زادگاه که محل زندگی اکنون نیست، کامله؟ روزه درسته؟

مثلا دختری که ازدواج کرده رفته شهر دیگه ساکن شده، وقتی برمیگرده خونه پدر و مادرش نمازش کامله؟ 

روزه میتونه بگیره؟ یا مسافره؟

لطفا اگر مطمئن هستید جواب بدین

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاصله چقدر هست اگه بیشتر از ۱۵ کیلومتر هست نماز شکسته و روزه باطل ، و اینکه اگر شما ترک وطن نکردی و قصد داری اونجا زندگی کنی روزه ات درسته اگه نه که باطل

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2728

البته برای ما فقط فرضا هارو میتونه نصف بخونه بجز نماز مغرب اگه خیلی عجله داشت مسافر بود دو رکعت فرض باید بخونه بعدم اون محل سکونتش جای که زندگی میکنه تو اون شهری که مادر پدرش هستن تا ۱۵ روز مسافر محسوب میشه از نظر اهل سنت 

اگه میخواهی روزه بگیری با توجه به چیز هایی که گفتم ، اگه ترک وطن کردی باید قصد ۱۰ روز کنی و تا مدت ۱۰ روز بمونی تو شهر پدری ات و روزه درست هست طی این مدت و لی نماز شکسته

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2738