2737
2739

شبیه این عکس است شکمش ...کسی این فتق داشته ؟تو بارداری ممکنه عمل بخواد یا بعد اینکه بچه بدنیا اومد عمل میکنن؟؟

اصولا زمان بارداری فقط اگه عمل اورژانسی مثل آپاندیس اینا باشه عمل میکنن نه فتق رو فتق چندان مشکلی ایجاد نمیکنه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
اصولا زمان بارداری فقط اگه عمل اورژانسی مثل آپاندیس اینا باشه عمل میکنن نه فتق رو فتق چندان مشکلی ای ...

کسی رو میشناسید که این جوری بوده باشه ؟شکمش اینجوری است می‌ترسیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی رو میشناسید که این جوری بوده باشه ؟شکمش اینجوری است می‌ترسیم 

آره خودم سمت راست نافم دارم البته هنوز از ناف دورتره ها فقط اون قسمت سطحش بالاتراز بقیه ناحیه هاست

2731
آره خودم سمت راست نافم دارم البته هنوز از ناف دورتره ها فقط اون قسمت سطحش بالاتراز بقیه ناحیه هاست

برای خواهرم یکم برآمده است بارداره ...فقط خدا کنه تا بچه بدنیا میاد زیاد نشه اندازه ی پرتقال است 

برای خواهرم یکم برآمده است بارداره ...فقط خدا کنه تا بچه بدنیا میاد زیاد نشه اندازه ی پرتقال است&nbs ...

گلم منم باردارم زیاد هم بشه اتفاقی نمیفته فقط برو پیش یه جراح درمیون بگذاره که بعدش حتما عمل رو انجام بده

گلم منم باردارم زیاد هم بشه اتفاقی نمیفته فقط برو پیش یه جراح درمیون بگذاره که بعدش حتما عمل رو انجا ...

خدا کنه تازه فهمیدیم مامانم داره سکته می‌کنه شنبه میبرن دکتر ...شما چیزی هم می‌بستید ؟شکم بندی چیزی اون ناحیه ؟

2738
شما باردار هستید. ؟بارداری براتون چه اندازه بود ؟

آره باردارم قبلش اندازه یه گردو بود البته پهن وکمی برجسته الانم همونه فقط شکمم بالاتر اومده وارد ۸ماه شدم

خدا کنه تازه فهمیدیم مامانم داره سکته می‌کنه شنبه میبرن دکتر ...شما چیزی هم می‌بستید ؟شکم بندی چیزی ...

نه بابا هیچی چون مشکلی ایجاد نمیکنه