2737
2739

حافظه دوربین مدار بسته چقدره

یه بار خریت کردم جلو خونه همسایه مون از تو ماشین دوس پسرم پیاده شدم یه بار با ماشبن پدرم رفتم پیش دوس پسرم جلو خونه یکی دیگه از همسایه ها اومد سوار ماشین من شد 

میخام ببینم حافظه دوربین مدار بسته چقدر پاک میشه؟

خداکنه ادمایی که دنبال حرف در اوردنن نباشن 

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 

چهل روز‌ اگ یکسره ضبط کنه 

اما اونایی ک موقع حرکت فقد ضبط میکنن دو‌هفته

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به همسایه چه ربطی داره آخه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
چرا همیشه

یه ماهه است مال ما که

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که ثاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر وی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
2740

وای:))))))) 😂

هنوز استرس اینو دارم ک پاک نشده باشه و آتو نگه داشته باشن

ولی هیچی به رومون نیاوردن

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
به همسایه چه ربطی داره آخه

خوبی عزیزم؟ 😍

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که ثاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر وی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین!
کسی نمیاد دوربین رو چک کنه بی دلیل ، اصلا نگران نباش

بیکارایی رو دیدم ک از روی سر رفتن حوصله میشینن رفت و امد ملتو با دوربین چک میکنن... 

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2706