2737
2734

واسه اتفاقی ک دوس داری بیوفته یا افتادع شکرگذاری کن

خداجونم شکرت شکرت شکرت

شکرت واسه حال خوبم

شکرت فردا خیلی بم خوش میگذره

شکرت زندگیم روز ب روز قشنگ تر میشه

شکرت همه چی خوب پیش میره

خدایااااااا شکرت امشب من با خوشحالی سجده شکر جا میارم

خدایااا شکرت. دستایی ک سمتت درازکردیم خالی برنگردوندی قربونت برم ❤️

خدایا شکرت اخر هفته قشنگ و هفته اینده قشنگ تره برامون 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
خودت معجزه شکر گزاری رو دیدی؟ تعریف میکنی 

هنوز چیزی ک میخام نشده ولی خب گاهی وقتا واقعا میشه برام..اون چیز بزرگی ک‌میخام نشده...مثلا چن روز پیش بارون بود رفتم زیر بارون از ته دلم گفتمش خدایاشکرت ک اینجوری شد...

دقیقا بعد چند ساعت شد ...

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایا شکرت ناامیدم نمیکنی

شکرت نشونه بم میدی ک امیدوار تر شم

هنوز چیزی ک میخام نشده ولی خب گاهی وقتا واقعا میشه برام..اون چیز بزرگی ک‌میخام نشده...مثلا چن روز پی ...

چ عالیییی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
چ عالیییی

اره😍

2740