2733
2734
عنوان

بنظرتون من عقب مونده ام ؟کسایی می‌شناسن منو رهگذرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 5216 بازدید | 232 پست
اجی تو خونمون همش دعواست همین الان دارم گریه میکنم خسته شدم بخدا 

درکت می کنم چون واقعا سخته🫂

می دونم خانواده ات برات مهمه ولی دعوا ها تموم می شن فقط شرایط خودت برات مهم باشه

برای صدا عزیزم یه محافظ گوش بگیر صداها رو کم می کنه من چند ماه پیش برای خودم خریدم ۱۵٠ تومن در عرض دو روز به دستم رسید خیلی به دردم خورد

مراقب خودت و قلب مهربونت باش 🫂❤

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"
ای بابا کاش هیچ وقت هنری ب اسم آرایشگری ما رایشگری و خیاطی و طراحی و هزار تا چیز دیگ وجود نداشت و لع ...

آخه چرا چرا آنقدر خودتو اذیت می کنی مگه همه باید تو کنکور موفق بشن همه باید دکتر و مهندس و وکیل بشن وقتی میبینی تو یه چیز موفق نیستی چرا ولش نمیکنی چرا خودتو عذاب میدی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم...اره درست میگی..یعنی ترمیم کنم؟اونم ت ای ی ماه...فکر نکنم بشه اصلا...درست نفهمیدم...من ...

خواهش میکنم

خوب ببین انقدر به خودت این جملاتو نگو من کمال گرام خاک تو سرم و‌فلان اینا بار منفی دارن و روی عملکردت اثر بد میذارن 

مثلا هرروز صبح بیدار میشی بگو امروز تلاشمو میکنم ازش استفاده کنم من استعدادشو دارم من میتونم

آره کتابو بشین کامل بخون ویدیو ببین، اگر یادگیریت ضعیفه سرچ کن ببین چه کتابایی خوبه برای نهایی مثلا فرمول بیست رو بشین برای هر درس بخون

نمونه سوال سالای قبلم کار کن

وقتی ضعفی درونت پیدا کردی باید حلش کنی میشی برنده

اگه چوبش کنی بزنی توی سر خودت میشی بازنده

پس حواست به افکارت باشه همه تلاشتم بکن یک ماه هم نه واسه نهایی فروردین و اردیبهشت و خرداد فرصت هست و آره میشه همه درسارو کامل بخونی و میرسی 

من امتحان عربی پارسالو ۲ روزه شدم ۱۹/۲۵ فیلم دیدم و نمونه سوال کار کردم

نهایی انقد سخت نیس همونو بخون یه چند تا مبحثم واسه کنکور بخون 

قبلنم گفتم میانگین ۲۰ با معدل ۱۸ پرستاری میده

میبینی آبجی موفق شدن توی این رشته ی مهارت فوق العاده بالا و علاقه زیاد میاد وگرنه تعداد زیادی بیکار ...

منم علاقه نداشتم ،مهارت هم فقط یکم حسابداری و بهتر از بقیه یادگرفتم و مباحث بازار سرمایه رو....انرژی که تو برای کنکور میزاری و برای هرررررر رشته ای بزاری،موفق ترررین میشی

من خودم سه سال پشت کنکور بودم،

برگردم به عقب از سال اول همین مدیریت و میخونم و بعدش نرم افزار پایتون یاد میگیرم....به سرعت بعدش شغل خوبی در انتظارته..

کدوم شهری؟!اگه تهران باشی که با پایتون بهترین درامدو داری،اما شهرستان هم باز کار هست

درکت می کنم چون واقعا سخته🫂 می دونم خانواده ات برات مهمه ولی دعوا ها تموم می شن فقط شرایط خودت برا ...

قربونت برم من مهربونی از خودته 💔💔🥀 چرا تعلیق کرده بودنت رفیق ؟؟؟

خوبی حالت چطورا

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
عزیزم به مرور زمان حرفاشون روی ناخوداگاهت‌ تاثیر میذاره.. البته به شرطی که خودت همراهی کنی

با خیلی از روانشناسا حرف زدم گل انگار عمم نشسته بوده جلوم داشته برام حرف میزده

چی میخوان بگن کنکور مهم نیس برو مهارت برو دانشگاه آزاد برو .... هر چی میگم من اینا رو نمیخوام نمیفهمن و...همین حرفای تکراری ک متنفرم 

خواهش میکنم  خوب ببین انقدر به خودت این جملاتو نگو من کمال گرام خاک تو سرم و‌فلان اینا بار منف ...

اجی برای فارسی چیکار کردی چی خوندی؟ ؟؟

آخه چرا چرا آنقدر خودتو اذیت می کنی مگه همه باید تو کنکور موفق بشن همه باید دکتر و مهندس و وکیل بشن ...

اجی گلم ببخشید پیامت رو دور دیدم قشنگ 🥲💔 

اخه ببین من کنکور رو هم رها کنم تحمل نمیکنم چیزای دیگ رو من هر راهی ب غیر کنکور جلوم بزارن نمیخوام دوسشون ندارم احساس حقارت میکنم 

قربونت عزیزم تو خوبی؟ هرچند جوابتو میدونم ولی منتظرم یه روز از ته دل بگی آره.... همه چی قبل از درست ...

سلام اجی گلم چطورری حالت خوبه ؟؟

چطوری عزیزه دلم گفتم حالت بپرسم دلم برات تنگ شده بود مهربون

با خیلی از روانشناسا حرف زدم گل انگار عمم نشسته بوده جلوم داشته برام حرف میزده چی میخوان بگن کنکور ...

عزیزم چرا نا امید میشی زود 

من یکی از دوستام از دانشگاه ، بعد چهار سال فرهنگیان قبول شده

هر سال کنکور داده ولی اصلا نا امید نشده 

عزیزم چرا نا امید میشی زود  من یکی از دوستام از دانشگاه ، بعد چهار سال فرهنگیان قبول شده هر س ...

من دیگر سنم ب فرهنگیان نمیخوره وگرنه ارزون بود معلمی 

دقیقا به منم همچین حرفایی میزدن و منم فکر تورو داشتم‌که چرا الکی پول حروم کنم که تهش هیچی نشم و بگم ...

برای فیزیو و کاردرمانی چ رتبه ای نیازه اجی پرستاری هم خوبه 😊🌹🥲💔 هوشبری هم خوبا دوسش دارم یا پرستاری بیارم 

ببخشید من دور دیدم این کامنتت رو خواهر داشتم میخوندم البته زیاد ک نمیخونم ۸ ساعت 

تو جیکار کردی چحوری پیش میری 

من دینی و عربی میخودم ترمیم بزنم فارسی و زبان خیلی سختمه با درسای تخصصی همه 

2706