2737
2734

ازش خوشم نمیاد

بچه هاش ازدواج کردن

شوهرش تو هفته فقط 2 شب خونس 

اینم هر روز 6 عصر میاد صبح 8 میره 

گاهی صبح 8 میره 12 ظهز میاد تا فردا صبحش 

وقتی میاد اصلااااااااا رعایت نمیکنه که خوابی بلندددد حرف میزنه اصن رعایت نمیکنه 

هیچ کار نمیکنه همش میگه خستم کارم زیاده مریضم

وای اینجام وای اونجام 

بعدم میاد چک میکنه تو خونمون چه خبره چیکار میکنیم چیکار نمیکنیم میره همه جا جار میزنه 

نا محسوس بدمون رو به همه میگه خیلی سیاست داره

همه هم فک میکنن این خیلی مارو دوست داره و خیر خواهمونه با اینکه ازمون متنفره و فقط جهت فضولی میاد َ😑از مامانم متنفره و مستقیم حرف های گنده میزنه بهش 

از کل خواهر برادر هام متنفره 

هر کاری هم براش کنیم قدر نمیدونه مثلا عید براش لباس خریدیم میره به بقیه  میگه رنگش زشته 😐

این چه پیرهنیه خریدن برام

دائمم گوشی دستشع به خانواده عمو هام امار مارو میده😐

هیچوقتم قهر نمیکنه باهامون که نیاد

بابامم میگه باید احترام بزارین بهش و هیچی نگین 

خیلی ازش بدم میاد خواستگار منو هم بُر زد برد برا دختر عموم .

منم نتوستم به کسی بگم خواستگارم رو دوست داشتم

وای اینجام وای اونجام🤣🤣🤣شرمنده اسی

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
2731
وای اینجام وای اونجام🤣🤣🤣شرمنده اسی

😂😂😂بخدا همینجوره از وقتی میاد میگه وای پام وای سرم وای اینجام وای اونجام 😂😂وای کمرم وای دستم 

همشششش میگه مریضم که کار نکنع😂😂

با اجازه بیاین تایپیکم

فن جوجو تسو-★گوجو-سوکونا-مگومی-ایتادوری-دازای★ جونکوک★فقط!-عاشق تجربی🥺🌷-دندانپزشک ☆_با ۱۷ سال سن انیمه رو میپسندم😭😍_♡ کاربر مرد روی من ریپلای نکنه-:) بچه دار نیستم و رسیدن تولدمه🙂🙂    گوجو ساتورووو❤واسه رسیدن به آرزوم ممنون میشم صلوات بفرستی  
😂😂😂بخدا همینجوره از وقتی میاد میگه وای پام وای سرم وای اینجام وای اونجام 😂😂وای کمرم وای دستم&nb ...

🤣🤣🤣

چه عفریته ایه .

بیرونش کنید راه ندید تو خونه 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2740
با اجازه بیاین تایپیکم

حس نمیکنی کارت زشته😂😂ملت دارن تاپیک منو میخونن میگی ول کنن بیان تاپیک تو؟؟

خب یه تاپیک جدید بزن چه کاریه وسط 💩خوردن من میای میگی به 💩این گوش ندین ول کنین بیاین تاپیک من😂😂😂😂

چه عفریته ایه . بیرونش کنید راه ندید تو خونه 

بابام نمیزاره همه اینا رو هم میبینه اما متاسفانه میگه باید احترام خواهرم نگهدارین و ناراحتش نکنین تو زندگی زجر زیاد کشیده 😂

2706