2737
2734

شب تون خوش گل های قشنگم 💛

میدونم چالش ها تکراریه اما حالم زیاد خوش نیست گفتم بیام با شما وقت بگذورنم بلکه بهتر شم ان شالله🌻

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

خیانت کار وجود نداشت

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

از آخر این نفهمیدم

از کدوم ور جوابه وسط کنار  اولی

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دنیا جای خوبی میشد اگ خواستا بخاطرش میزنم گردنتم میشکنم 😐😐😐😑😑😑شت خشن شد😂

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2740

مسخره گردن وجود نداشت دوروییییییییییییی

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

اگه مردم کاری به دین و مذهب و اعتقاد و حجاب  بقیه کار نداشتن

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
خیانت کار وجود نداشت

تا قیامت حق 🙂💔🤝🏻

خوشگلم خوبی حاجتت رو گرفتی ؟ راستی از وقتی که میشم التماس دعا داشتی هر روز تو ذکرهام به یادتونم 😊

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
تا قیامت حق 🙂💔🤝🏻 خوشگلم خوبی حاجتت رو گرفتی ؟ راستی از وقتی که میشم التماس دعا داشتی هر روز تو ...

نه هنوز من شمارو یادم نمیاد ولی خوشحالم کردی که گفتی 

شب های قدر بیادم باش

امیدوارم خدا هزار برابر شو بت بده

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
خیانت کار وجود نداشت

چه بیوی قشنگی وقتی خوندمش کلی حس خوب گرفتم سه صلوات بابت اینکه حالم خوب کردی بخشید اگه کمه 🙃❤

2706